Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký nejlepší program pro mp4 do DVD

Zdrávím všechny. Mám problém s Nerem - nechcve mi vytvořit z mp4 DVD, používám NERO 6 Enterprise Edition 6.6.1.4 + Nero Digital 3.1.0.25. prostě to zamrzne po přidání souboru pro vytvoření vlastního filmu.
Vyzkoušel jsem program FilmMachine 1.5.0.18, ale tam mi zase ujíždí zvuk od videa. Už jsem zoufalý, protože většina všech "věcí" co se dají pořídit už jsou v mp4 a sedět u PC nechci - od toho mám DVD (přehrává i avi, ale mp4 ještě ne).
Díky za rady a info.

Mi přehrává avi mp4 opravdu hodně staré DVD KISS DP-450 bez problémů.

MP4

Takže jestli ti DVD přehrávání nezvládá, podívej se na stránku výrobce,
zda není pro něj nový firmware. Jinak pro převod do DVD můžeš použít free AVI2DVD :

Avi2Dvd

Můžu ti poslat VSOtoDVD2, necelých 7 Mb, jinak v pohodě NERO 7.

Typ použitého kodeku můžeš zjistit pomocí free abcAVITAG Editoru :

abcAVI1.81.exe