Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto netoči se chladič

Dobry den netoči se mi chladič skřině zkoušel jsem ho vyčistit od prachu sice to pomohlo na pár dní ,ale zas se netoči
čím to muže být?

tady je moje pc sestava: CPU: DualCore Intel Pentium E5200, 2500 MHz (12.5 x 200)
základní deska MSI G41TM-E43 (MS-7592) (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)
Pamět ram: Kingmax 4gb DDR2
Grafika:NVIDIA GeForce 9500 GT (1024 MB)
Zvukovka Realtek ALC889 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]
Operační systém Microsoft Windows Vista Home Premium 32BIT Service Pack 2

Prosím vás dnes ráno mi prestal fungovať na notebooku chladič proste niekedy ide a niekedy nie.
A keď nehrám nič tak normalne funguje ale niekedy prestáva fungovat chvilku vipne a potom zasa sa zapne.
Ale ako náhle zapnem Counter-strike 1.6 alebo neaku hru prestane fungovať. A vypne mi notebook.
Mám HP 630 Windows 7 Home Premium
A ešte som sa chcel spýtať ,že či môžem bez poškodenia odšrobovať spodok notebooku ten past aby som sa mohol pozriet na základnú dosku alebo ten ventilátor ?

Ďakujem za radu.