Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Software pro vzdálenou správu / plochu

Existuje nějaký software, který umožní vzdálený přístup k počítači přes HTTP nebo HTTPS port ?
Kvůli zabezpečení není možné použít jiné porty pro přístup ven. Mám možnost "cokoliv" nainstalovat na jiný počítač který je trvale připojený do internetu s pevnou IP, mohl by posloužit jako přestupní stanice. Takže se nebráním ani formě tunelingu, jen bych potřeboval vědět, kterým směrem se zaměřit. Určitě by pomohly praktické zkušenosti.

Tak LogMeIn jsem zprovoznil. Mám ale takovou připomínku. Když na liště kliknu pravým myšítkem na ikonu LMI a zvolím Open LogMeIn..., tak se mi zobrazí připojení k mému vlastnímu PC, kde právě sedím. Nedalo by se to nastavit tak, aby se mi tam zobrazoval, ten druhý?