Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Psaní zakřiveného textu

Ahoj všem, jako laik si neumím poradit s psaním zakřiveného textu kolem nějakého kulatého předmětu, na fotce, v pdf. Poradí mi, prosím , někdo, jaký program je nejlepší? Děkuji Tom

Vždyť přeci vidíš na tom obrázku z PhotoFiltre, že není hranatý. Princip však je, že obrázek je hranatý vždy. Jen má všechno, co je vně kulatého třeba červenou barvu a ta je nastavena jako průhledná. Nebo je jen černý zakřivený nápis a červená průhledná. To jde třeba i ve Wordu a v Irfan View pak nastavit tu průhlednost.

[http://pc.poradna.net/file/view/10960-razitko-word -gif]

si ho uložit, popřípadě ho pak vkládat do fotek

Kdybys raději napsal, k čemu to chceš, či co chceš vlastně dělat (konkrétně), ušetřil bys mnoho práce nejen sobě. Je totiž rozdíl, udělat nějakou jednu montáž, nebo třeba vkládat "podpis" do padesáti fotek 3x v týdnu.
Kdyby to bylo třeba to druhé, že jsi něco podobného viděl a líbilo se ti to a chtěl bys to také, tak na to jistě byl spec. program.

Chci někdy vložit do fotky něco jako razítko s obrázkem uprostřed. tam je asi hodně důležitá ta průhlednost, aby zbytek nebyl vidět. Napsat si text dokola, uprostřed mít nějaký obrázek. I ten word vypadá dobře, moc děkuju. Tomáš