Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hromadne prekopirovani souboru podle urcitych kriterii - otazka

Zdravim, mam takovy dotaz ohledne hromadneho prekopirovani pouze vybranych souboru (jde o hodne fotografii). Pokusim se problem co nejjednoduseji popsat...
Pro ilustraci tedy rekneme ze...

.. mam slozku DAHAB ve ktere jsou fotografie 155, 156, 180 v rozliseni 1024x768
.. dale mam slozku DAHAB2 ve ktere jsou fotografie 155, 156, 157, 171, 180, 182 v rozliseni 1600x1200
.. pak mam slozku DAHAB_OUTPUT kde chci nakopirovat soubory ze slozky DAHAB2, ale pouze ty, ktere se shoduji s nazvem ze slozky DAHAB (tedy ve slozce DAHAB_OUTPUT chci soubory 155, 156, 180 v rozliseni 1600x1200)

poradi nekdo jak vyresit tento problem? Mam WinXP Pro, moznost pouziti treba Total Commanderu(?) dekuji.

Jen náznak: vyexportovat seznam souborů ze složky DAHAB (do textovýho souboru) a pak spustit *nějakej program* na kopírování souborů ze složky DAHAB2 a předhodit mu ten seznam. Třeba ti někdo na základě této info poskytne řešení.

Pavel

tady jsem kdysi psal hodně podobný skript:

http://pc.poradna.net/question/view/43896-soft-na-h romadne-prejmenovani-souboru-v-adresari-podle-nazvu -adresare

myslím, že stačí jen pár menších změn a je to hotovo.

Nicméně: tohle by měl zvládnou TotalCommander, buď pomocí funkce "porovnat adresáře" (a následně pomocí klávesy "/" na numbloku přepnou selekci) nebo pomocí "synchronizace adresářů" (ale důežité je nedovést to v tomto případě do konce :-))