Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit nesmazatelné složky, která ani nejde otevřít?

Dobrej večír všem ajťákům, jdu si pro radu.

Při přesouvání složky s obsahem několika fotek se někde něco pomátlo, složka na novém místě je prázdná, dvojklikem ani jiným způsobem nejde otevřít, dokonce ani smazat. O záchranu dat mi nejde, fotky jsem měl naštěstí ještě na kartě z foťáku, jde mi však o to, abych se zbavil té potvorně protivné složky a mohl na jejím místě vytvořit novou, se stejným názvem.

Poradíte, co s tím?

Taky mě to napadlo, ale

Mám tu rozdělanou spoustu práce

Pak lze použít triviální postup a to ukončeni exploreru smazání složky nastartovaní exploreru, ale nemusí to fungovat vždy :)).
Jsou na to i jiné postupy :-).