Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nežádané automatické aktualizace skype

Zdravím. Mám windows 7 a z důvodu, že jsem si na ty novější skype verze prostě nebyl schopný zvyknout, používám stále starou Skype 3.6. verzi. Poslední dobou se mi ale přesně ve 3 ráno, vždy automaticky aktualizuje a abych se mohl vrátit ke své původní verzi, musím program vždy přeinstalovat a už mě to opravdu hodně otravuje... Vzhledem k tomu, že automatické aktualizace mám v nastavení zakázané ( viz screen 9z25zbm ), nevím co s tím. Ví si někdo rady, prosím?

Není to ve Službách (jak tě výše odkazoval mia)?
Start - napsat tam Služby a podívat se pak jestli některá služba neobsahuje výraz Skype.
Anebo pokud je to v těch aktualizacích zahrnutých do Windows, tak je nestahovat automaticky, ale jen upozornit. Pak vybrat, co instalovat chceš a co ne.

Aktualizace jsi klidně mohl nechat zapnuté na automatiku. Podstatné je, abys vlezl do automatických aktualizací (pravá myš na Počítač -> Vlastnosti -> Windows Update), tam nechal Vyhledat aktualizace, ve vyhledaných aktualizacích kliknout pravou myší na tu co má v názvu Skype a zvolil Skrýt aktualizaci.