Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1920 x 1080 na 23" monitoru

Zdravím, když chci nastavit Nejvyšší rozlišení (1920 x 1080)na monitoru LG Flatron IPS231P 23" - Je obraz nahoře posunutý ven z monitoru.

Př. otevřu např. chrome tak horní lišta (Křížek atd) je vidět až od půlky, musím jen na rozližení 16xx x 1080 a pak to jde ok. (To je v celém OS i u full screen her)

Čím to může být a dá se s tím něco dělat?

OS Win7 Ultimate
GK: Gtx 660Ti PE

Díky

Vsadím boty na to, že máš monitor připojen pomocí VGA. A další perka na to, že jsi v životě nevyvolal na monitoru autokalibraci (na některých je na to extra tlačítko, na jiných se musí do menu).
Dodatečně jsem si přečetl tvoji předchozí odpověď, kterou jsi mezitím napsal. Tak boty jsou zachráněny (redukce DVI-VGA je bez významu - je to prostě VGA). Tak teď udělej tu autokalibraci, ať nepřijdu ani o ta perka a ty ať máš ostrý, správně rozložený obraz. Teprve potom, když to nebude ono, nastavuj něco na grafické kartě.