Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemy se zakladni deskou v pocitaci...

Dobry den, dneska jsem si koupil zakladovou desku a snazim se ji nastartovat.Po vymene stare a vlozeni nove + komponenty mi po zapnuti zdrojoveho kabelu zasviti zelena dioda na desce a kdyz zmacknu tlacitko zapnuti, tak nic nenaskoci a pc se nerozjede.Mam podezreni na smesici malych kabelů, co se zapojuji v dolnim rohu desky a jeden asi vede ke spinaci pocitace, ale nevim si rady a mam anglicky navod od desky Asus.Dekuji predem za rady

Ano týká.
Původní OS většinou lze rozjet na nové desce, ale je s tím trochu víc práce. Nějaké ty ovladače, pokud má deska jiný čipset, tak je snad lepší reinstall OS. Resp. pro nezkušené je to jednodušší. Pro mě nakonec taky, takže to nebudu upřesňovat, jsou tu zkušenější, určitě se ozvou.
EDIT: Hrátky s tím procesorem, co jednou šel a jednou ne to docela znepřehlednili, musíš se ptát co nejpřesněji to půjde.