Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Seznam v CSS

Mám problem se zobrazením šipek na references.hu.cz .U kategorii se nezobrazujou šipky v IE, když použiji list-style-images, ale pouze v Mozille. Zatím jsem to vyřešil background. Můžete mi poradit, jak by měl vypadat správně zápis, aby se mi šipky u kategorii zobrazily a nemusel používat background. Děkuji

Přesněji mi to nejde na úvodní stránce references.hu.cz, kde jsem musel použít u každého tagu <li> class="sipka" a to není příliš pěkné řešení. Zkoušel jsem už různé variace, ale IE to prostě nechce vzít. Tím že jsou sloupce plovoucí to být také nemůže, protože při absolutním pozicování se také nezobrazovaly.

Je to bug zobrazovania v IE spôsobený float: left.

Skús nahradiť štýly v časti "Kategorie s odkazy" za niečo takéto:

/* Kategorie s odkazy
------------------------------------------------- */
.prvni, .druhy, .treti { padding: 30px 20px 0 30px; float:left; }
.prvni { padding-left: 50px; }
.obal ul { list-style-image: url(../sipka.png); }

BTW: Nemusíš každému elementu li nastavovať atribút class. Stačí to nastavíť len pre ul a v CSS sa na li odkazovať nejako takto: ul.trieda li.