Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Seznam v CSS

Mám problem se zobrazením šipek na references.hu.cz .U kategorii se nezobrazujou šipky v IE, když použiji list-style-images, ale pouze v Mozille. Zatím jsem to vyřešil background. Můžete mi poradit, jak by měl vypadat správně zápis, aby se mi šipky u kategorii zobrazily a nemusel používat background. Děkuji

Je to bug zobrazovania v IE spôsobený float: left.

Skús nahradiť štýly v časti "Kategorie s odkazy" za niečo takéto:

/* Kategorie s odkazy
------------------------------------------------- */
.prvni, .druhy, .treti { padding: 30px 20px 0 30px; float:left; }
.prvni { padding-left: 50px; }
.obal ul { list-style-image: url(../sipka.png); }

BTW: Nemusíš každému elementu li nastavovať atribút class. Stačí to nastavíť len pre ul a v CSS sa na li odkazovať nejako takto: ul.trieda li.