Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W2k modra smrt: Driver without cancelling pending operations..

Zdravim,

po aktualizaci systemu W2k u kamarada (detaily o aktualizaci nevim,ale pry toho bylo hodne) se mu objevuje modra smrt
Driver without cancelling pending operations
Na teto jednotce patrne doslo k chybe: Cdr4_2K.sys
Presvedcte se,zda je novy HW i SW spravne nainstalovan.
Pokud potize trvaji,zakazat moznost pouzivani mezipameti nebo stinove pameti

Zatim jsem ten stroj jeste nevidel, nesetkal jste se s tim nekdo - abych pak nemusel moc tapat..

Dik moc

Nainstaloval tam nespravne ovladace, alebo nejaky program ktory nieco robi s cdrom/cdrw a ma svoj ovladac a nepracuje to korektne, alebo ma tam starsie ovladace ktore nechodia korektne so vsetkymi zaplatami Win.

Ten cdr4_2k.sys je ovladac nejakeho "CD Recording Software", co tam ma nainstalovane na vypalovanie? Neposahal tam nieco s ASPI ovladacmi? Neinstaloval nejake ASPI ovladace? Skus preinstalovat SW ktory tam ma na vypalovanie, alebo skusit nainstalit novsiu verziu toho vypalovacieho SW...