Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W2k modra smrt: Driver without cancelling pending operations..

Zdravim,

po aktualizaci systemu W2k u kamarada (detaily o aktualizaci nevim,ale pry toho bylo hodne) se mu objevuje modra smrt
Driver without cancelling pending operations
Na teto jednotce patrne doslo k chybe: Cdr4_2K.sys
Presvedcte se,zda je novy HW i SW spravne nainstalovan.
Pokud potize trvaji,zakazat moznost pouzivani mezipameti nebo stinove pameti

Zatim jsem ten stroj jeste nevidel, nesetkal jste se s tim nekdo - abych pak nemusel moc tapat..

Dik moc

Nainstaloval tam nespravne ovladace, alebo nejaky program ktory nieco robi s cdrom/cdrw a ma svoj ovladac a nepracuje to korektne, alebo ma tam starsie ovladace ktore nechodia korektne so vsetkymi zaplatami Win.

Ten cdr4_2k.sys je ovladac nejakeho "CD Recording Software", co tam ma nainstalovane na vypalovanie? Neposahal tam nieco s ASPI ovladacmi? Neinstaloval nejake ASPI ovladace? Skus preinstalovat SW ktory tam ma na vypalovanie, alebo skusit nainstalit novsiu verziu toho vypalovacieho SW...

Diky vsem!

Nakonec jsem to "vyresil" metodou nejmensiho odporu - prejmenovanim toho ovladace na cdr4_2k.sys.old a vse se zda byti OK.
Vzhledem k silenymu zaneradeni tohoto PC tunami softwaru se do dalsich aktivit radsi poustet nebudu.