Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3, Xbox

Ahoj, chtěl bych se zeptat co je lepší.
Xbox 360, nebo PS3 ?
Nakolik fps se hraje xbox, nebo ps3
Další otázka je.
Proč potřebuju počítač za cca 25 tisíc, abych rozjel hry na full details a grafiku u nejnovějších her.
a xbox nebo ps3 rozjedu také full grafiku a za podstatně nižší cenu než pc...proč?
děkuji za odpovědi:)
Přidávám anketu co je podle vás lepší.

na hry je tu herní poradna, nicméně konzole se vybírá dle toho, jak má řešeno hraní multiplayeru. Xbox má třeba zpoplatněné hraní, kdy si musíš platit za každý měsís. PS3 tuším na to jde jinak, tam sis prostě koupil konzoli a můžeš pařit i online.

Dále se konzole vybírá podle her, každá má nějaké své unikáty. A v neposlední řadě, teď, když každou chvíli vyleze na světlo boží nová generace konzolí, je nesmysl kupovat tu současnou. Počkej než vyjdou nové a ty starší půjdou cenově dolů, takže ušetříš

Presne tak, suhlasim, u mna osobne je to tak 90 ku 10 % pre PS3.

K teme, urcite by som bral PC, hlavne ak to ma byt na FPS, ale aj z inych dovodov ktore tu uz padli.

Ak chces predsa konzolu, teraz som cital clanok o PS4, myslim ze to uz nebude dlho trvat, vela hier na stare konzoly uz asi nebude, takze potom su dve moznosti:

- kupit staru generaciu so zbierkou hier, pouzitu za dobru cenu
- pockat na novu generaciu

Kupovat staru gen konzolu novu bez hier, sa mi zda teraz nerozumne.

BTW k tym full detailom, teraz som videl recenziu na AC3 a spominali tam prave to ze konzoly uz nestihaju zobrazovat plne detaily, textury a aj s FPS je to biedne, takze nie je full ako "full". ;-)