Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je za ty prachy lepší monitor na hry než EIZO FS2333

Dobrý den
Jelikož stále jedu na D-Sub 22LCD 1680x1050 chtěl bych si naježit monitor.Z recenzí mě zaujal -http://www.svethardware.cz/art_doc-EE40ABFB68A3EA1 8C1257A8E00285511.html
Je něco lepšího za osmičku?Blbí je,že to člověk nemuže zkouknout v obchodě jak hraje,vyzkoušet si to jak televizu.Takže je odkázán jen doporučení.Díky za tipy.

Ja by som ti skorej odporucil za ty peniaze radsej Eizo S2202W...Mám ho aj ja, a čo sa týka podsvietenia tak je to úplna fantázia - hlavne na hry + za slušnú cenu

http://www.svethardware.cz/art_doc-70E8E80BE032F5F BC12574CC0029077C.html

Proboha proč zrovna Whirlpool?
Jednu jsme měli doma, a už nám tato značka nesmí přes práh.
Vydržela cca 5 let (Zannusi máme cca 15 let). Těch 5 let bylo jako bydlet vedle letiště. Tak malej krám a kolik to dokázalo při ždímání vyloudit kraválu to bylo neskutečný.
Tuto informaci mi potvrdilo i několik na sobě nezávyslých jedinců, včetně prodavačů v elektru. Jediný štěstí je, že nebydlíme v paneláku, jinak by nás sousedi vynesli v zubech :-)