Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vyskakující reklamou ve všech prohlížečích

Dobrý den, ve všech prohlížečích na všech www stránkách mi vyskakuje reklama na iPad, tváří se jako odkaz. Dokonce i tady když píšu je ta reklama nahoře v textu. Tváří se jako odkaz, někdy to je slovo lidé, někdy Firefox, narozeniny......
Prosím o radu, jak to dostat z počítače, děkuji.

PS: SuperAntiSpyware nepomohl

pro jistotu zkontroluj hosts soubor, jestli tam není cizí záznam.

notepad.exe C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

pak nastavení proxy (ovládací panely - internet - připojení), jestli se ti něco nestará o přesměrování a vylepšení stránek.
taky projdi seznam doplňků v prohlížečích a zakaž co tam nepatří.
v automaticky spouštěných programech a běžících procesech, co tam přibylo cizího (msconfig.exe a správce úloh, nebo místo obou codestuff starter). statický výpis ti dá i hijackthis - jeho log si pročti co ti běží a vědomně jsi to neinstaloval.

Tohle mne zlobilo také až do teď. Antimalware našly mnoho jiného smetí, ale reklamu Pepek Vyskoč na Ipad jsem odstranil takto.
V prohlížeči Mozila Firefox jsem kliknul na Tools a v pluginech, myslím v pluginech jsem zakázal a odebral -------- Yonto.
Jak jsem to zlistil ? Na té vyskakující reklamě je vlevo dole odkaz, na něj kliknete a otevře se vám stránka s návodem jak to odinstalovat.

Hezký den.

tazateli je to už dva roky jedno.

je mimořádně hloupé natahat si adware se spywarem do pc a až pak blokovat zobrazení, ať si jinak z pc posílá ven co chce.
rozumnější je ten pc vyčistit - třeba adwcleaner.
pro ty méně duševně líné postup výš: správce úloh, správce automaticky spouštěných programů, částečně poslouží i log hijackthis.