Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doručená pošta - kde vypnout automatické mazání

Dobrý den

mám přání ,nevíte kde se nastavuje mail pošta aby se po nějaké době sám nevymazal.
Jednou jsem se v tom štrachal a asi jsem to porouchal .
Asi po týdnu se to samo smázne.

Děkuji přátelé na netu.
Jaroslav

Text na této stránce není pro srandu! add
Změna předmětu, původně: Doručená pošta (host)

Takže snad Outlook 2007.
V tom případě je postup nastavení takový: view
Pro vás je důležitý ten poslední obrázek - Tam ale narozdíl od návodu nezaškrtávejte „Tento server požaduje šifrované připojení (SSL)“, ale naopak zaškrtněte "Zachovat na serveru kopii zprávy" a pod tím nastavte požadovaný počet dnů.

Jak myslíte. Ono to není nic těžkého - prakticky jde o to se proklikat asi 5 okny na to správné a tam zaškrtnout jedno políčko. nicméně pokud se na to necítíte, a ještě navíc víte o někom, kdo to udělá za vás, tak bude lépe, když se do toho opravdu sám nepustíte.

Kurte, to IMHOj není ono. Zaškrtávátko "Zachovat na serveru kopii zprávy" se týká pouze serveru, nezávisle na tom by v Doručené poště (předpokládám POP3 a lokální Inbox) měly maily zůstat neomezeně tak dlouho, dokud je uživatel sám nesmaže.