Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nekompletní balík z Alza.cz

Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli už se vám někdy stalo při nákupu na tomhle "eshopu" že vám nebyl dodán kompletní balík??Objednal sem si komponenty na pc,vše přišlo v balíku až na GK přitom je na faktuře a zaplatim sem za kompletní balík přepravci,ale chybí tam ta GK :( už sem psal mail na alzu bo telefon není dostupný tak sem zvědavý!!!a taky hodně nasr....ý!!a V MÝCH OBJEDNÁVKÁCH MÁM PŘEDÁVÁME PŘEPRAVCI a to už mám nekompletní balík doma,nechápu co to je za bor.l!!
Změna předmětu, původně: Alza.cz!!!! (L-Core)

V každém dobrém e-shopu je příprava zboží k odeslání zaznamenávána - jak do systému (PC) kudy která položka projde, tak potom na kamery, jak probíhá samotné zabalení a předání k expedici. Přecejen ti baliči jsou často nekvalifikovaní a teď před Vánoci to navíc ještě dělají brigádnící a ve stresu. Čili by Alza měla najít důkaz (záznam) o tom, že balík odcházel kompletní. Na tobě je zjistit a případně zdokumentovat případná poškození balíku - ať při převzetí, nebo bezprostředně po něm.

Vyřešeno!!! :))8-) po jednom e-mailu a později hovoru pro zrychlení hledání příčiny,mi přišel tenhle e-mail
Velice se Vám omlouváme za vzniklé komplikace.

Vaše objednávka byla rozdělena do dvou balíku 4148292???? a 4148292????.
Druhá část zásilky byla expedována přepravní společnosti PPL a bude Vám v co nejkratší dobu doručena.

Jako kompenzaci za vzniklé komplikace bychom Vám chtěli navrátit dopravné v částce 150 Kč s DPH.
Pokud budete souhlasit prosím o zaslání čísla účtu, na kterou Vám bude částka proplacena.

Ještě jednou se Vám velice omlouváme.

takže spokojenost....a u alzy budu nakupovat vesele dál není to tak spatny shop jak se všude píše ;) takže snad zítra už to pc doskládám :)

Buďme realisti: je před vánoci, největší šrumec. Podle mě tam teď balí všechno, co má ruce a nohy. A chyby se stávají, důležité je, aby se k nim obchodník postavil čelem, což se v tomto případě stalo. Že to (možná) trochu zakamuflují aby to vypadalo jako že se "nic nestalo" je víceméně nepodstatné.

P.S.: a ten zelený skřet mě taky sere. :-)

Mně dneska ráno definitivně kleknul adapér k mobilu. Pískal jako šílenej, až mě probudil a baterka nenabitá. Volal jsem do servisu, jestli můžu poslat třea jen adaptér v krabici od telefonu, tak prý ne, musím poslat i telefon. Telefon má root, alernativní ROM a vracet to do původního stavu kvůli nabíječce se mi úplně nechtělo. Objednal jsem si novou v Alze s tím, že si ji hned vyzvednu v Holešovicích. Nejdřív jsem čekal 15 minut abych mohl zaplatit u automatu a potom dalších 45 u výdeje.