Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebuji poradit s grafickou kartou

Ahoj, mam integrovanou grafiku a chci ji vymenit za klasickou do slotu, tato zacina delat kraviny.. nevim ovsem kterou. Predevsim otazka jestli koupit novou nebo pouzitou? Shanim kartu ktera bude na me pouziti stacit a nemusi byt naslapana, sleduji filmy, v prohlizeci mi dosavadni karta nestaci na hd a full hd videa, hraji obcas starsi hry napr. nfs u2, mw, carbon, gta sa, nebo si zahraji nejakou starsi strilecku, nove hry se zbytkem sestavy ani neplanuji hrat a hraji jednu prohlizecovou hru, ktera neni nejak narocna. Mam zakl.desku od biostar s cipem a graf.kartou: nforce 7050 pv/geforce 630a. Deska je zhruba 5 let stara. Rozhrani je pci-e expres 16x. Take nevim jestli budou slapat nove karty s ddr3 pameti, protoze deska podporuje snad jen ddr2. Cena karty max do 1200 kč. Děkuji za typy

Kraviny dela takove, ze mi nekdy misto spustene nejspis narocnejsi aplikace ukaze monitor jen pruhy..pomuze uz jen restart. Nyni se to deje hned po startu. Ukaze se obrazovka s odkazem na bios a pote cernobile pruhy misto cernobileho textu...kabelem to neni, monitor nevykazuje vady a kdyz spustim vyhodnoceni hw ve win 7 tak u grafiky se ty pruhy objevi take..podporuji nove desky jeste patice AM2? Planuji notebook, ale nevim kdy tak aby pc jelo.

Vezmu tedy uplne novou desku s integrovanou grafikou, prikoupim ram. Pro me je dulezite aby mi to ted minimalne pul roku bezelo, pote bude pc pouzivano minimalne. Mam doma 3 skrine, 2 starsi zdroje, dohromady to dam. Kterou znacku desky by jste mi doporucil?

Ahoj kluci, počítač se mi rozběhl. Vypojil jsem na základní desce vše a opět připojil..pc naskočil, jen při testování ve windows 7 ohledně hodnocení systému, pokaždé zasekne na stejném místě. Zatím zdá se běží v pohodě, ale stejně tedy raději doporučujete nové pc? Měl jsem takový problém už dříve, ale nešlapalo to asi 2 3 dny a poté naskočil. Ten NB se opravit nedá? Díky