Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno verifying dmi pool data....(hitachi 80GB)

asi zacnem nadavat na hitachi. za posledne 3 mesiace mi z 30ks 80GB hdd uz jeden siel na reklamaciu hned (zlyhal s.m.a.r.t test) a tento tyzden z 8ks mi dva nechcu nabehnut po starte kvoli dmi chybe. pritom testy od hitachi prebehnu korektne. ak dam disk ako nesystemovy tak ide v pohode.
nestretol sa niekto v poslednej dobe s niecim podobnym u hitachi?
model HDS728080PLAT20

tak nic zlozil som si si testovacie pc a zacal bootovat z cdrom...dostal som sa po detekcii hw na setup is starting windows...a dame continue a potom sa pozeram na please wait...a pozerame a pozerame...a po dlhsom case sa to konecne rozbehne.
v kazdom pripade sa disky spravaju nestandardne a uz im neverim