Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu se dostat na nově založený gmail - poradíte?

Ave. Byl jsem okolnostmi (neptejte se proč, je to příliš děsivé) donucen k založení účtu na strejdovi. Potřebuju to jako další účet v PopTrayi, ten to ale ignoruje (socket error, host not found). Mám nastaveno pop3.gmail.com, jméno a heslo sedí. Co dělám blbě? Předem děkuji za relevantní odpovědi.

Aha. No možné to je, já to nikdy bez @gmail.com nezkoušel, někde v nějakým návodu jsem právě viděl celou adresu. Zase je fakt, že jsem tam dost tvrdohlavě cpal nick@google.com a divil se, že to nechodí. :-)