Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto pomohla by mi nějaká hodná duše přeložit pár vět z AJ do CZ? :[

dcera: Yeah. l've got my work
cut out for me.

dcera: Mom, want me to show you
all my [something]?

máma:- Of course.
dcera:- Come on out, everyone.

máma: What a wonderful collection
you've put together, May(name).

dcera:Thank you, Mom.

máma: l especially like this one.

dcera: Funny you'd choose that one.

máma: [something(to co vybrala máma)] has been my partner
ever since my first contest.

Tohle je počítačová poradna.
Navíc stejné téma je již vedle. (Kurt)

Velmi volně:

dcera: Yeah. Zařízla jsem práci.

dcera: Mami, ukázala bys mi všechno moje [něco]? / Mami, chceš, aby ti ukázala všechny mé [něco]?

máma:- Jasnačka.
dcera:- Všichni vypadněte. / Pojďte všichni ven.

máma: Jaká nádherná sbírka, cos dala dokupy, moje(jméno). / May(jméno)

dcera: Díky, mamčo.

máma: Extra se mi líbí tohle.

dcera: Sranda, že sis vybrala zrovna tohle.

máma: [cosik(to co vybrala máma)] byl můj první partner v soutěži. / mě vždy doprovázel už od první soutěže.

1) "Have work cut out" znamená, že máš nějakou složitou obtíž na práci.
4) Nevím, kde jsi vykouzlil to "moje".
6) Myšleno, že se ti tato věc líbí víc, než ostatní. "Extra se mi líbí tohle" je snad okopírovaný přímo z překladače :-D
7) Ne že sis, ale že by sis vybrala zrovna toto.
8) Byl můj partner od první soutěže.

Ono tam přibylo všechno, co je za těmi lomítky... Fakt zvrhlíci.
Stejně marně přemýšlím, k čemu tazatelka ten překlad potřebovala. Vždyť je to nesmyslné.

V každém případě mi ten "admin" ten můj "překlad" pěkně posral!
Koukejte to vrátit, nebo budu i nadále překládat!