Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vadný JavaScript

Dobrý den/večer.Potřebuji poradit.Chtěl jsem si nainstalovat Adobe photoshop CS3 na můj OS XP Prof.Při spuštění instalátoru se objeví tato hláška (v současné době nejsem u PC na kterém je problém,takže nevím jestli je přesná):Prosím opravte java script a restartujte instalátor.Zkoušel jsem nainstalovat java runtime,ale to je asi blbost,protože to nepomohlo.Nevíte někdo čím to je?Díky za rady.

EDIT:Tak přesně je to toto: Nepodporovaná konfigurace ---- tento software nelze nainstalovat, protože JScript není správně zaregistrována.Opravte prosím JScript a restartujte instalátor.

V nouzovém režimu jsem se přihlásil:
a) jako adminstrator, dal jsem spustit "regsrv32 jscript.dll" a proběhlo to vpořádku
b) jako Schmutzka, dal jsem spustit "regsrv32 jscrip.dll" a opět stejná chyba

Nyní jsem v normálním režimu (mám možnost se přihlásit pouze jako Schmutzka) a chyba stále přetrvává.

Vytvořil jsem na ploše zástupce s adresou: %windir%\system32\regsvr32.exe jscript.dll
Dal pravým -> spustit jako -> následující uživatel -> Administrator, zadal jsem správné heslo a potvrdil
Vypsalo se mi: Provedení DllRegisterServer v jscript.dll se zdařilo.

Ale když pak chci spustit instalaci softwaru (Adobe CS4 trial), opět se mi vypíše hláška, že Jscript není správně zaregistrován.
(konkrétně: Tento software nelze instalovat, protože JScript není správně zaregistrovaný. Opravte prosím JScript a pak restartujte instalátor., ale s pár chybnými znaky)

Tak problém už jsem vyřešil starším instalátorem, který tohle (díkybohu-nevímproč) nedělal.
Děkuji za pomoc.

Možná bylo klíčovým spustit instalaci jako (hlavní) správce (pravým na setup -> spustit jako... -> vybrat Adminsitator, heslo a ok), pokud to dále někomu pomůže.