Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem garanční prohlídka PC

Našel jsem v časopise COMFOR, že provádějí garanční prohlídky PC za 300,-kč
Prý "proklepnou" PC a dají ho do "kupy"
Nebo ho mám raději závéíst do prodejny a nechat to odborníkům ať mi ho zprovozná tak aby šlapal jak má?

no a tady bych chtěl poradit zda vyměnit nějaké "střeva" nebo nejlépe celý comp.
spousta lidí nakupuje na Aukru a za cca 6.000,- kč koupí prý dost dobrej comp, jenže zase spoust lidí mě od Aukra odrazuje, tak nevím :-|
a zase dávat do compu 20.000 se mi nechce a ani na to nemám! (no něco mám, ale...)

takže pochopil jsem to tak,že: když si koupím nějakou RAMku tak se může stát, že budou (mohou) nastat problémy?
tak vás ještě jednou prosím o radu? pravděpodobně to budu objednávat na netu. jaký typ,název nebo parametry musí ta novější(výkonnější) RAMka mít, aby se to pak "nehádalo" ?
nebo když zajdu do COMPobchodu co jim mám vlastně říci, že potřebuji :-[
děkuji

dnes po delší době jsem oddělal kryty PC abych opět vysál bordel a zároveň kouknul na RAMku(kterou mák koupit) ale na ní je napsáno DDR 256 ale Everest a informacích o systému mi to píše že je RAMka 192? Je to normální nebo je někde chyba, že to píše takové rozdíly?
děkuji

tos nemel psat, ted tady bude nekdo zmateny a nechce kupovat tu samou, predtim psal ze ma 256, kdyz zajdes do obchodu, reknes ze chces vymenit starou ramku za novou, reknes ze chces ddr, 1024 Mb, 400Mhz, oni ti daji na vyber a ty si vyberes das jim prachy a pujdes dom

a pokud obchodujes na internetu, tak muzes navstivit stranku czechcomputer.cz nebo alfacomp.cz a tam se muzes zeptat odborniku oni ti urcite radi pomuzou

U Alláha, co pořád řešíš? V jednom tvém dotazu máš výpis Everestu: http://pc.poradna.net/q/view/279396-jaky-antivir-u z-nikdy-avast?page=r279483#r279483 a na něm je deska Asus p4r800-vm
Technické specifikace:
Socket 478
Podporované procesory Intel Pentium 4 / Celeron
FSB 400/533/800 MHz
Čipová sada ATI RS300:
North Bridge Radeon 9100 IGP
South Bridge IXP 200
A-Link - 266 MB/s
4x DIMM – DDR 266/333/400
Maximum operační paměti 4 GB
Rozšiřující sloty:
AGP 8x/4x (pouze 1,5 V)
3x PCI
Diskové řadiče:
2x Ultra ATA 100
Integrovaný audio kodek
Speciality:
integrované grafické jádro Radeon 9200
Dual-DDR
Crash Free BIOS 2
Formát desky: mikro-ATX
Rozměry: 245 x 245 mm

Zarniwúp ti dokonce dal odkaz na paměti,které máš koupit. Co chceš víc?

gappa: jo.
já sem dal obrázek, protože text ze staženého pdf je nekopírovatelný. můžeš si tu stránku 9 vytisknout a směle s ní do obchodu - pro jistotu, protože u těch rychlejších pamětí manuál výslovně zmiňuje jednostranné moduly, dej o tom s prodavačem řeč. (u internetových ceníků se tato informace zjistí těžko). v případě těch rychlejších modulů se vyhni výrobci a-data.
anebo mírně pomalejší moduly ddr333 (pc2700), kde pojede všechno.

Je to to samé jako když si jdeš natankovat benzin do auta.

Postup:

Auto .................................................. .................PC
1. Dojet na benzinku.......................................... .....1. dojít do krámu
2. Dle motoru vybrat palivo např. Natural 95.................2 Vybrat vhodnou RAM myslim že už víš jakou
3. Natankovat do nádrže na palivo..............................3. Zandat do slotu na zákl. desce
4. Zavřít nádrž a jinde se nehrabat.............................4. Zavřít Case a jinde se nehrabat.
5. Nastartovat....................................... ................5. Zapnout PC

Nic víc, nic mín.

:-D