Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapojení DVI nejde obraz v W7

Dobrý den
po zapojení DVI kabelu mezi počítačem a monitorem mě nejde obraz ve Windows 7.
Na původním VGA kabelu to jelo v poho vše.
Obraz vidím jen po najetí bios, dále možnost výběru XP, nebo 7, vidím najíždět Windowx 7 ale potom obraz zmizí a monitor informuje, že nemá signál a vypíná se, následně se hned zapíná a zase vypíná že nemá signál a stále dokola.
Obraz mě jede při startu počítače a to i ve Windows XP, jen ne v W7
Prosím o radu, proč to nejde v sedmičce.
Děkuji Vám pěkně

Já bych zkusil:
a) nastavit monitor PnP (Plug and Play)
b) Zapojit oba monitory (zdá se, že je máš po ruce) a podíval se co se děje. Zkusil bych nechat detekovat obě plochy a tu přes DVI nastavit jako primární.
Ale myslím, že bod a) by měl pomoci (pokud tedy máš všechny drivery správně).

Asi takto, já mám stále stejný monitor, jen jsem jej zapojila na místo klasického VGA kabelu kabelem DVI.
Ten monitor přes DVI kabel zobrazuje až do chvíle, kdy najede Windows, pak se monitor přerušovaně vypíná.
Zkoušela jsem v nouzovém režimu Win 7 (tam to jede) odebrat vše od grafiky a počítač najel nově a běžně s horším rozlišením, kde jsem provedla novou instalaci ovladačů grafické karty a po restartu zase tma a monitor stále ukazuje, že nemá signál, zapíná se a vypíná.
Což je divné, protože když nemá signál, tak se vypne a nic nedělá.
Vrtá mě hlavou, proč teda stále se zapíná a vypíná a hlásí, že nemá signál

Zapina a vypina sa lebo tam ovladac nieco do neho pusta co neni vporiadku, bud nespravne rozlisenie alebo frekvenciu (vsetko si mozes nastavit vo Win) alebo z nejakeho dovodu ti blbne vo Win7 hotplug, nainstaluj tam najnovsi ovladac grafiky a pre spravnu verziu Win7, zo stranok vyrobcu grafiky.
Problem moze byt aj v kabli ak je len single channel DVI tak treba v ovladaci zaskrtnut ze nech redukuje frekvenciu apod, zavisi od ovladaca. Alebo nastavit nizsie rozlisenie alebo snimkovu frekvenciu, ze ci to potom nabehne (rozlisenie je treba ale pouzivat nativne jake ma monitor, inac by bol obraz samozrejme nanic)
P.S. alebo si kupit plnohodnotny DVI kabel.

Takže, v nouzovém režimu jsem odinstalovala ovladač a po restartu jsem nechala, aby si Windows 7 sám provedl instalaci svého ovladače a grafika jede už v obou Windows XP i 7.
Ono poslední stažené ovladače z Intelu asi nějak zlobí.
ALE
Ať to je XP, nebo 7, tak při přechodu po mnou nastavené 1 minutě, aby se vypl monitor, se tento monitor vypne, zapne, vypne a stále dokola. Obraz nevidím, ale vidím, jak mě bliká dioda a na monitoru je napsáno, že monitor přechází do režimu spánku.
S běžným kabelem se to neděje.
Může být špatný kabel DVI-DVI?
Předem zatím všem děkuji za pomoc