Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3, Xbox

Ahoj, chtěl bych se zeptat co je lepší.
Xbox 360, nebo PS3 ?
Nakolik fps se hraje xbox, nebo ps3
Další otázka je.
Proč potřebuju počítač za cca 25 tisíc, abych rozjel hry na full details a grafiku u nejnovějších her.
a xbox nebo ps3 rozjedu také full grafiku a za podstatně nižší cenu než pc...proč?
děkuji za odpovědi:)
Přidávám anketu co je podle vás lepší.

na hry je tu herní poradna, nicméně konzole se vybírá dle toho, jak má řešeno hraní multiplayeru. Xbox má třeba zpoplatněné hraní, kdy si musíš platit za každý měsís. PS3 tuším na to jde jinak, tam sis prostě koupil konzoli a můžeš pařit i online.

Dále se konzole vybírá podle her, každá má nějaké své unikáty. A v neposlední řadě, teď, když každou chvíli vyleze na světlo boží nová generace konzolí, je nesmysl kupovat tu současnou. Počkej než vyjdou nové a ty starší půjdou cenově dolů, takže ušetříš

PC versus PS3 a Xbox: No ale kvalita tech full details na PC je mnohem vyssi nez na soucasne generaci konzoli, rekl bych, ze bedna odpovidajici grafikou konzolim bude max. 15.000,- (nejake stredni detaily), druha vec, ze konzole je jednoucelova, zatico PC neni jen na hry.

Podival bych se na cenu her, ktere k tomu budes kupovat, to je dalsi vydaj a casto byvaji na Xbox levnejsi nez na PS. Osobne, kdybych se rozhodoval mezi tema dvema, tak Xbox ale za podminky, ze k tomu koupis i Kinect. :-)

Ne, konzole je levnejsi, ale je to proste jednoucelova vec na hrani her (pripadne nejake to prehravani BR apod). Chteljsem tim rict to, ze pocitac, ktery bude kvalitou odpovidajici soucasne generaci konzoli te bude stat cca. 15.000,- (Za 25.000,- mas herni pocitac, ktery ale soucasnou generaci konzoli prevysuje.)

Posledni generace konzoli je Xbox360 a PS3, na dalsi generaci se ceka.

Pokud mas umysl poridit synovi neco ciste na hrani her, tak ja bych v takovem pripade volil Xbox360 + Kinect.

Pro náruživého hráče určitě xbox 360. Má více her, luxusní exkluzivity jako forza, halo atd. na xbox většinou hry vycházejí s předstihem. Ovšem pro hraní online potřebuješ zlatý účet který něco stojí, s ním ale přicházejí slevy na hry atd. Ps3 má výhodu blueray nic dalšího v něm nevidím. Co se týče hardwaru tak se dají srovnat s pc za zhruba 12 tisíc. Hry opravdu nejedou na maximální detaily ani ve full hd v porovnání s pc, navíc většina z nich jede na zhruba 30 fps :) . Tohle je nekonečná debata která už byla internetem rozebírána nespočetkrát.

Presne tak, suhlasim, u mna osobne je to tak 90 ku 10 % pre PS3.

K teme, urcite by som bral PC, hlavne ak to ma byt na FPS, ale aj z inych dovodov ktore tu uz padli.

Ak chces predsa konzolu, teraz som cital clanok o PS4, myslim ze to uz nebude dlho trvat, vela hier na stare konzoly uz asi nebude, takze potom su dve moznosti:

- kupit staru generaciu so zbierkou hier, pouzitu za dobru cenu
- pockat na novu generaciu

Kupovat staru gen konzolu novu bez hier, sa mi zda teraz nerozumne.

BTW k tym full detailom, teraz som videl recenziu na AC3 a spominali tam prave to ze konzoly uz nestihaju zobrazovat plne detaily, textury a aj s FPS je to biedne, takze nie je full ako "full". ;-)