BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
např. GetDataBack
Nebo freeware PC Inspector File Recovery
Podle popisu u PC Inspector File Recovery by to zvládnout po formátu neměl.
1) Hlavne nezapomen, ze na ten zformatovany disk nesmis nic zapisovat.
2) Pokud tam mas opravdu cenna data, pak doporucuji sverit to nejake odborne firme.
Záleží na víc věcech. Jestli třeba pojmem "zformátování" není myšleno místo FAT32 oddílu jeho zrušení a vytvoření oddílu s NTFS atd.
Pod pojmem "rychlé formátování" si já představím rychlé formátování, tam mnoho místa pro fantazii nezbývá.
Mas pravdu, mam v posledni dobe se ctenim problemy
Na FATce je výsledek rychlého a normálního formátování totožný - vymazání FAT tabulky, normální formátování se navíc ještě snaží zkontrolovat disk, zda je čitelný. Po obou typech formátování (na FATce) jdou 100% obnovit dat, pokud již na disk není prováděn další zápis.