Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení 2 pc k internetu

Mám internetové připojení u kabelové televize. Připojuji se přes síťový kabel k modemu. Druhý počítač připojuji přepnutím kabelu. Dá se to vyřešit tak aby se daly připojit oba počítače nezávisle jeden na druhém a současně se mohly připojit oba dohromady? Díky

[mod]Mala uprava predmetu. Bylo:Připojení internetu (rh)[/mod]

Já bych se přimlouval za článek o nastavení routerů s vysvětlením základních pojmů. Kromě základu by tam mohlo být vysvětleno i použití dalších nastavení- například DMZ. Jestli nastavit získání nastavení od ISP nebo dát pevnou IP ( výhody a nevýhody obou řešení). Některé routery mají slušný český návod k dispozici, ale u těch levných to bude asi problém.