Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vložení titulků do filmu

Zdravím,

mám dotaz, zda-li je možné (popřípadě mi poraďte jak) vložit titulky do souboru (film.avi) tak, aby titulky byly automaticky v tom souboru, abych proste neměl navíc sobour.srt

Proč? Blbec jsem vzteky rozbil ovladač na domácí kino, kde se nastavujou titulky, které jsou zvlášť souborem.srt. Naštěstí můžu film pustit na Domácím kině (krabičce) bez použití ovladače. Jenomže mám film v angličtině a potřebuju vložit titulky, neboť mě zítra čeká dámská návštěva a prostě znáte to..

Poradíte mi prosím? Je to nutné, věřte mi. Díky

Zdarec, ano, jde, já to dělám přes KMPlayer.

Film a titulky dám do stejné složky, načtu je (stačí přetáhnout do okna pokud si dobře pamatuji), a pak kliknu pravým na okno, titulky - sloučit a uložit jako.

Některé přehrávače pouští titulky automaticky, pokud mají stejný název jako film, např FilmOpsech.avi a FilmOpsech.srt.