Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkopirovani listu v XLS do jineho sesitu

Zdravim,
jak bych mohl zkopirovat cely list i se vzoreckama v nezmenem stavu ze sesitu a.xls do sesitu b.xls ? pokavad kliknu na list, dam zkopirovat, vlozim do sesitu b.xls tak se vzorce upravi.
Viz: v listu v sesitu A je vzorec napriklad =SH1111!B4 a po zkopirovani listu do sesitu B se vzorec upravi na ='[a.xls]SH1111'!B4 ..

Úpravy/přesunout nebo zkopírovat list ; zaškrtni políčko "vytvořit kopii", vyber sešit do kterého chceš kopírovat, zvol (přesunout na konec) a stiskni OK. Pokud nemáš ve vzorcích odvolávky na jiné listy, mělo by to zkopírovat list bez těch popisovaných změn ve vzorcích.

Netuším přesně o co ti jde, ale tady je můj návrh:
V sešitu a.xls, na listu, který chceš zkopírovat pomocí CTRL+H zaměň všechny výskyty = (rovná se) za = (mezera a rovná se)pak list zkopíruj a v sešitu b.xls pak pomocí CTRL+H zaměň všechny výskyty = (mezera a rovná se) za = (rovná se).