Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webkamera

Dobrý den,mám velkej problém s webkamerou.Všude na různých i zahraničních videochatech mi jede,jen na jednom českém ne.Mám vše co potřebuji,sebe tam vidím,ostatní vidím taky,ale oni mě ne.Pořád to píše že je video vypnuté a že nevysílám video.Na tomto videochatu mi to nejede,pomůžete? www.*******.cz
chuli@centrum.cz
předem děkuji za ochotu

[mod]V souladu s terms odstraněn odkaz na stránky sexualně zaměřené. (L-Core, JaFi)[/mod]

loading...

Omlouvam se,neuvědomil jsem si,že odkaz na tyto stránky sem nepatří,ale to není klasický videochat,jak jej znáte vy.Je to normální,nekomerční,neplacený a obyčejný chat s možností používat webkameru a jde o to,že mě tam prostě webkamera nejede.Kontaktoval jsem provozovatele stránek a ani ti nevědí,proč mi to nejede.Proto se ptám jinde,je možný že by byla chyba někde v systému,nebo problém s portem na kerým udajně jedou? Podotýkám že s holým nezabezpečeným systémem WXP HOme (legalnim)bez firewallu atd.,mi to nefunguje. Nevím už kde hledat chybu.Proč ostatním normálním uživatelům to jede a mě ne,když mám vše co oni mají?
Nikdo zatím nedokázal poradit,děkuji.

Nevím o jaký chat se jedná v tomto případě, ale některé tyto české služby fungují tak, že se tam z "české" IP adresy nedostaneš. Je to kvůli ochraně soukromí osob, které tam "pracují". Provozovatelé těchto služeb mají totiž problém sehnat personál, tak tohle opatření je jedno z lákadel, jak je tam dostat.