Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojení kamery JVC-HDD s PC

Prosim o radu.Po připojení DVD kamery zn.JVC-HDD nejde nainstal.ovl.[NERO IMAGEDRIVE SCSI CONTROLLER]-žlutý trojúhelník!Nevím kde jej vzít.Mám PC-intel celeron 2.00GH,karta-nvidia ge 2,RAM 256.Přiložený softv.ke kameře nainstalovaný.Předem děkuji

SW dodany s kamerou... Hezke... Jak se jmenuje? Pravdepodobne spoustis neco, co vyrobce kamery vubec nezamyslel (proc by mel soft na strihani videa aktivovat virtualku???). Nebo mas nefunkcni USB. Ma rada zni: pozvi si na to nekoho z tveho okoli, kdo o PC vi vic, nez jen to, ze vrci. Urcite nejakeho znas (my se tu dle tveho popisu problemu k jadru pudla dostaneme tezko).