BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Dalsi z mnoho proxy alebo vpn poskytovatelov.
Pokud nevíš, k čemu by to bylo dobré, tak to nepotřebuješ.
Taky jsem si před lety říkal, k čemu by mě byl mobil, no a teď se bez něj skoro neobejdu.
To samé platí i o PC a internetu.
Pokial chces, aby tvoje data tiekli cez neznamu firmu, ktora ich moze sledovat, pripadne menit tak do toho chod.
Děkuji za Váš názor, taky jsem si to už uvědomil.
Ono už smrdí z principu to, že ti někdo nabízí ZDARMA nějakou speciální službu. Proč by to v době těžkýho byznisu dělal?
Naše zálohy se nacházejí u NSA a mnoha jiných organizací.
Dneska existují anonymizery přímo v prohlížečích.
Není důvod stahovat a instalovat další software.
Navíc s názvem souboru wifiprotector_0e59537d60de4f2f912e4f5f8fb83639_.ex e
NSA je jenom firma, na kterou se to provalilo...
Dobré ráno. Zeptám se ještě na jedno. Co tím získám, krom toho že mě mou IP adresu údajně neměl nikdo vyčenichat a co tím ztratím? Nezáleží také na poskytovateli připojení? Děkuji.
Získáš to, že se budeš na internetu jevit, jako bys byl z jiné země. Ztráty jsou ale větší. Kromě už zmíněného nebezpečí je to třeba zpomalení připojení k internetu nebo to, že něco nemusí vůbec fungovat.
Taky se může stát, že se tady už na nic nezeptáš, podivné adresy se banují.
Zásadní problém je, že dopředu nedomyslíš následky svého jednání ve vztahu ke znalosti sítí, nevíš co ta aplikace ve skutečnosti dělá, nevíš, jestli tě půjde zpětně vystopovat. Následky svého jednání si případně odneseš. Ty potřebuješ vědět, jestli ta komunikace je šifrovaná mezi tebou a serverem té služby (poskytovatel služby pak neví co tím spojením proudí), dále pak jestli ta služba filtruje obsah, aby se skriptem z druhé strany nezeptali kdo a kde jsi a ono jim to řekne všechno vykecá (tím, že je to nadstavba na prohlížeč, bude to mít svá slabá místa). Řečeno hodně laicky.
Co stratis? Tak ked cez to budes liezt aj na banking, tak kludne aj cely obsah konta mozes stratit :) Stratit sa da toho hodne. Ziskat neziskas nic.
Nezáleží na tom, co ztratíš (ne doslova), ale co si od "anonymity" slibuješ.
Já to občas používám na webech, kterým nejsou české IP adresy dost košer.