Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyskakování dalších reklam.oken po kliknutí na stránku

prosím vás o radu a pomoc, co mám udělat.
po zapnutí pc, když kliknu na jakoukoliv stránku tak se mi otevřou další okna nějaké reklamy na hry apod.(viz příloha)
neobo také když si otevřu mejl.adresu a pak přeskočím na jinou stránku tak se musím vždy do schránky přihlašovat ikdyž mám povolené / přihlásit se trvale na tomto počítači/
včear bylo vče Ok a najednou dnes je to celé dodrbané
nechal jsem projet Superantispywarem, našlo mi to nějakých 170 hrozeb ty jsem pak odtranil, ale pořád to dělá
poradte co dál , děkuji
a mám tyto doplnky viz priloha
používám FF a mám W7

prosím vás moc, co a jak mám udělat, abych si počítač "pročistil" a opravil to co tam je špatně.

je na to nějaký program? zkoušel jsme co znám, ale pořád se nedistanu na nějaké stránky, stýle se mi při každém kliknutí na stránku vytvoří další"podokno"
kdybych aspoň věděl co jsem stahnul za vira, ale ode dne co tam byla dcera tak je to prostě "na nervy"
děkuji

já to mněl u google chrome taky sel jsem do chrome nápovědy klikal jsem neco reklamy a jiný malware poté jsem klikal dole stahnout chrome odinstalace softwaru pak mi to našlo 2 hrozby klikal jsem vymazat a poté jsem obnovil chrome nastavení vse přestalo.