Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3. reklamace u DELLu

Zdravím,
nemáte někdo zkušenosti s 3. reklamací u DELLu /nbd reklamace/? Vrátí mi peníze, ik dyž to vlastně bylo zakoupeno v obchodě Mironet, nebo to u nich není možné? A mělo by ne, když po 3. reklamaci je vrácení peněz/nový výrobek, nebo jak? Ptám se, protože jsem někde četl, že zrovna u DELLu je s tím nějaký problém.
Díky moc
JH

DELL ti môže akurát vystaviť potvrdenie o neopraviteľnosti zariadenia a to na tvoju žiadosť (pri tretej reklamácii. Ak si tak neurobil, len ti ho opravia). Vtedy si notebook nechá a ty si na základe potvrdenia budeš pýtať vratenie peňazí u tvojho predajcu. Ten si to bude vymáhať u DELLu, alebo kde to kúpil, ale to teba už trápiť nemusí.