Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopírování a vkládání proměnlivých dat - excel

Ahoj, potřeboval bych vytvořit makro, které by kopírovalo vyfiltrovaná data do jiné tabulky. Problém je v tom, že se jedná o proměnlivá data a každý měsíc se jich vyfiltruje jiný počet. Potřeboval bych, aby makro kopírovalo proměnlivý počet dat v daném měsíci a kopírovaná data vložilo doprostřed jiné tabulky, ve které se přidá příslušný počet prádzných řádků odpovídající počtu kopírovaných dat. S filtrem nemám problém, jen s tím speciálním kopírováním a (především) vkládáním. Doufám, že jsem zadání vysvětlil jasně. :-) Mnohokrát děkuji za jakoukoliv pomoc. Bloom

Pokud víš, od kterého řádku začít a kolik řádků máš vkládat, tak už je to malina:

' Radek - proměnná s číslem řádku, od něhož potřebuješ vložit řádky
' PocVloz - proměnná s počtem vkládaných řádků
' Vyraz - pomocný výraz pro příkaz Rows
Vyraz = Trim(Str(Radek)) + ":" + Trim(Str(PocVloz + Radek - 1))
Rows(Vyraz).Insert Shift:=xlDown