Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Flashdisky - uvolněné kryty - co s tím?

Ahoj všem :-)
Používáme často flashdisky - klíčenky s pryžovým krytem chránícím usb port, např. Voyager viz zde:
http://www.corsairmemory.com/corsair/flash_memory.h tml#fv
nebo Jogr product.jsp
a další podobné.
Tyto kryty (čepičky) se častým používáním uvolnily a občas samy padají. Máte nějaký nápad, co s tím? Vnitřky těch čepiček bychom potřebovali o trošku zmenšit na původní velikost.
Za tipy děkujeme předem :-)

A co obalit kovovou část klíče mikroténem tím slaboučkým ten pak potřít silikonem a nasadit to na klíčenku. Nebo ten silikon dát do krytky a při nasazení se vytlačí přebytek. Až silikon vytuhne, to opatrně sundat a silikon by měl udělat v krytce "futro" a mikrotén který tam byl jako oddělovač vyhodit. Pokud by se dostal do kontaktů usb tak :x:
Ale přiznám se, dělat bych to nechtěl.Je to dost ujetý nápad.
Ale ať žije brainstorming.