Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace telefonu

Dobrý den, rád bych se informoval o jedné záležitosti ohledně reklamace mobilního telefonu.

Dal jsem mobilní telefon na reklamaci do obchodu kde jsem jej koupil, po dvou týdnech mi telefon vrátili zpět s tím že už se na něj nevztahuje záruka jelikož na zařízení byl proveden neautorizovaný zásah, když jsem žádal o důkaz, odmítli mi jakkoli vyhovět. Poprosil jsem tedy at mi mobilní telefon ukáží abych si jej mohl prohlédnout. Telefon byl v ještě horším stavu po neuznané reklamaci než když byl na reklamaci přijat (poškrábaný, špinavý, špatně slepený). Samozřejmě jsem telefon nepřevzal a požadoval jsem opravu toho co napáchali při reklamaci. Bylo mi řečeno že telefon už není v záruce a že je to "nezajíma v jakém stavu v tomto případě pošlou reklamovanou věc".

Rád bych se zeptal jak mám postupovat v tomto případě, mám záznamy - fotografie, že telefon měli rozdělaný, tudíž s ním manipulovali a opětovné zakrytování (zadělání) telefonu neprovedli tak, jak každý očekává.

Děkuji, s pozdravem

Vyhnánek.

Omlouvám se, že jsem inzerát vložil špatně, každopádně, telefon je nafocen v databázi electrowordu, ovšem nechtějí přijmout opravu jejich opravy protože telefon podle nich už není v záruce a je to nezajíma.

Špatně jsme se pochopili, telefon v záruce je, na záruku jej přijali bez problémů. Jakmile ho u nich v servisu rozdělali, tak prý zjistili že tam byl neautorizovaný zásah, což mě nijak nedoložili, telefon byl na opravě jednou a to přímo u nich od té doby ho mám doma. No zjistili tedy že tam byl neautorizovaný zásah a tak ho dali dohromady, ale celý ho poškrábali a zadní kryt tam nenalepili pořádně takže odstává, když jsem řekl že v takovém stavu jsem na reklamaci telefon nedal, bylo mi řečeno že záruka tam už vlastně není platná a že telefon at jej složili jak jej složili tak už s tím ted nic nehodlají dělat.

im povedz ze teba nezaujima ze ich to nezaujima :-)
a sprav im tam riadny bordel na celu predajnu a navreskaj na nich. Uvidis ako sa budu obracat. Bez dokazu ti mozu prd makovy, to moze kazdy ferdo mravec povedat ze "neautorizovany zasah" - nech to dokazu a potom nak pyskuju. Kludne volaj policiu, nech ti predajna v ich pritomnosti nahradi skodu, ktoru napachali na telefone.

Dobrý den,

Chtěl bych se ještě zeptat zda po dokončení reklamace mám právo vyžadovat vyzkoušení výrobku, jeho funkčnosti. Mám telefon Sony Xperia Z1, je byl na reklamaci a zdá se mi že zadní kryt je špatně přidělán. Prodavač mi řekl že telefon je v naprostém pořádku, řekl jsem tedy at telefon hodí do misky s vodou jelikož telefon je vodotěsný, bylo mi řečeno že toto neudělá, že to mám udělat doma poté co telefon příjmu. Je mi naprosto jasné, že kryt je špatně slepený a proto nebude těsnit a prodejce by měl velký problém, mám právo nato požadovat i test vodotěsnosti když je k tomu telefon určený ?

Ano, tohle u telefonu je přímo napsáno, jde mi o to že to odmítali udělat, tvrdil jsem že se bojí toho že telefon špatně slepili a nateče tam voda, bylo mi odpovězeno že telefon je v naprosto perfektním stavu a je vodotěsný, ale i tak to odmítali udělat.

Mám stejný problém,před 14 dny jsem koupila nový!Sony Xperia Z,telefon mi v prodejně pustili,abych věděla,že je funkční,prodavač mi do něj dal kartu a jela jsem domů,nastavila telefon jak chci já,vyžadoval i novou aktualizaci softweru,tu jsem povolila,pak jsem zjistila,že telefon se seká,nejde nastavit zvonění ani jiné oznámení,nezobrazují se fotky ke kontaktům a několik dalších aplikací nejde.Volala jsem do prodejny,tam mi řekli,že dají telefon na reklamaci a uvidí se za 30 dní.Teď mně napadá,abych nedopadla jako tady pán.Telefon nebyl levný a mám tak docela obavy,aby se mi nevrátil v dezolátním stavu.Jedu dnes reklamovat-spíše bych byla ráda za výměnu zboží.(Hlavně si asi nechám předvést telefon.!)B.