Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Serial Prison Break na TV JOJ od DNES(28.1.07) o 20:00

[http://www.memorabletv.com/tvpreview/images/PRISONB REAKTITLE.jpg]

Od dnesneho dna zacina na TV JOJ vysielanie americkeho serialu z produkcie FOX. V amerike uz bezi 2.seria, planovana je aj tretia. je to sice s dabingom,ale prezit sa to hadam bude dat.

Obsah:
Proč Michael Scofield, mladý, vzdělaný, vysoce inteligentní a finančně zajištěný muž, přepadne banku? Proč při soudním jednání přistoupí na všechny podmínky a bez odvolání přijímá pětiletý trest ve vězení Fox River? Protože v tomto vězení čeká na popravu jeho bratr Lincoln Burrows. Michael věří v jeho nevinu a tak s dokonale promyšleným plánem útěku přichází, aby jej zachránil. Ve vězení se však věci nemají úplně tak, jak si představoval a tak musí krom všudypřítomnosti bachařů věnovat pozornost i zvídavému postoji některých spoluvězňů, kteří by rádi utekli též. Navíc se v nebezpečí ocitá i Lincolnova rodina, protože někdo vysoce postavený tahá za nitky a jeho poprava je pro něj velmi důležitá.

zdroj: csfd.cz

Clovek by si povedal, ze utekov z vazenia bolo uz vela, ale tomuto originalita nechyba! takze si pozrite pilotnu cast a mozno sa vam to zapaci. Podla mna velmi dobre spraveny serial, pre niektorych mozno uplna sracka..

trailer: http://www.joj.sk/uputavky/2007/04/1-045403-0001.wm v

viac info radsej neposkytnem, pretoze spoiler sa moze objavit vsade:-):beer:

Hlavně aby tam byly co 15 minut nějaké výbuchy, jejichž plamen
dosahuje výšky desetipodlažního domu, hodně střílení ze zbraní,
jejichž kadence je 10 000 ran za sekundu, moc divoké honičky
v autech, jejichž zadní kola před rozjezdem 20 vteřin gumují
naprázdno asfalt a dále ani nebudu pokračovat. Moc se na to těším ::)

Teda já nevim, já jsem viděl pár dílu (na nově to dávaj, ne?) Lost a nenašel jsem tam nic, co by mi nějak zaujalo. Čekal jsem z vyprávění nějakej triller spoustu lidí na ostrově, kteří neví co a jak a byl jsem z/sklamaenj. Prožíval jsem stejní zklamání jako u filmu Duna :-(..

U Lostu je IMHO(j.) důležité viděl všechny díly pěkně po řadě. Díky mnoha flashbackům jedině tak se dá pochopit celá šíře seriálu. Pokud vidíš jen útržky, hromada souvislostí ti zákonitě unikne a efekt celého seriálu (který není založen na relativně samostatných epizodách) rapidně klesá.

Občas jen tupě zírám jak v "Kriminálce Miami" důkladně testují a analyzují vzorky ultrafialovým světlem. Ono asi vůbec nejlepší je postříkat cokoli "hyper Super Úžasnou Kapalinou", posvítit a ukáže se jméno vraha jenž se podepsal tajným inkoustem.

Já viděl asi jen dva díly, ale oba mě přesvědčily, že jde jen o tupou komedii pro pobavení naznalých diváků.
V jednom díle dokázali ze záznamu telefonního hovoru oddělit(doslova vyjmout) ze stopy jednotlivé zvuky - dvě různá auta, dva hlasy, vlak....
A v dalším díle pes vystopoval po čuchu holku, kterou odvezl únosce taxíkem po rušné ulici - přičemž únosce měl hodinu náskok.

Ano, ano. Jedna, naštěstí už bývalá, kolegyně v práci tak příšerně páchla, že člověk ráno u vstupních dveří poznal zda je přítomna (dodržovala teorii že přílišné mytí nesvědčí mikroflóře-zřejmě asi ověřovala nejzazší hranici). Kupodivu byla vdaná za poměrně normálního člověka, i když asi normální není...:-/

Uzasna kvapalina sa vola luminol Luminol a pouziva sa (aj v realite) spolu so specialnym svetlom na zviditelnenie krvavych skvrn aj ked boli ocistene (ak tam nejake stopove mnozstvo krvi ostane, spravidla ostane).
Vyzaduje to zatemnit miestnost. P.S. neda sa tym nic analyzovat len to ukaze kde bola krv.
Ale v tych kriminalkach to fakt prehanaju, aj ked zaklad to nejaky ma (reziser uz o tom niekde pocul, alebo brat videl :-D)
Jo ak myslis tie analyzy v labaku co tam manik stoji za mikroskopom a za 10 sekund vsetko zanalyzuje tak to je IMHO tiez doby vtip :-)

Jo ak myslis tie analyzy v labaku co tam manik stoji za mikroskopom a za 10 sekund vsetko zanalyzuje tak to je IMHO tiez doby vtip

Přesně tohle. Nejhorší je, když se člověk analytikou zabývá. Platí to ale obecně. Dodnes mě fascinuje "skrytá" ikona ve filmu Síť.:-D

no,ten dabing sa velmi nevydaril ale co uz, urcite to ale ubera na kvalite..dnes o siedmej ide na FOXe 15.cast 2.serie,tam to uz fakt vrie..inak co sa tyka Lostu,treba to pozerat cele,kazdu cast,inak clovek strati suvislosti..aj ked lost uz trosku dodrbali a na kvalite to stratilo.

Ty americké filmy jsou nádherné. Před chvílí jsem viděl závěr akčního filmu "Lovec bouřek" s Dolphem Lundgrenem (něco jako Arnold S., i jeho herecký rejstřík obsahuje pouze tři výrazy: zavilý-zavilejší-nejzavilejší.

Jak jsem pochopil, jmenovaný zneškodnil všechny v jeho akčním radiu se nacházející padouchy a ještě před tím jim odcizil nějaký supersonic, ze kterého se efektně katapultoval. To vše za jediným účelem, aby si od své zachráněné dcery (z níž zjevně roste tupá americká blondýnka) vyslechl obligátní "Mám tě ráda, tati" a mohl jí standardně odpovědět "Taky tě mám rád, holčičko".

Zarazila mne však jedna okolnost. Když se takový superpilot po katapultáži pohybuje zjevně nehostinnou krajinou plnou křoví, proč za sebou táhne padák, který jej zjevně brzdí. Stačilo by se buď vysvléknout z popruhů anebo alespoň od nich odepnout vrchlík.

Mne kdysi fascinoval výše vzpomenutý Arnold. V nějakém filmu, co jsem promítal v letňáku, ten blbec lítal 3 metry nad hlavama lidí v Harrieru. Lidem se to evidentně líbilo. V následující scéně se Harrier vznášel tak 50 metrů nad mořem, které se pod ním vařilo.
//Edit:

proč za sebou táhne padák, který jej zjevně brzdí.

Pohnutky hlavních hrdinů jsou nevyzpytatelné a my přízemní lidé je nikdy nepochopíme. Určitě někde po hodině děje byla drobná zmínka, že padák byl památkou po prapraprapraprapradědečkovi.

Když si koupím program TV na týden dopředu a prohlídnu si ho,
tak propadám naprosté beznaději. Nebýt sportovních přenosů
a programů na ČT2, kde jasně vedou Monty Python s Červeným trpajzlíkem
a chválabohu někdy nezávislé filmy s titulky, tak není na co čumět.
Chlapa, co rozhodl o přesunu vysílacího času Simpsons na 19:30
bych pověsil za něco někam.
V sobotu jsem se pokusil podívat na Novu na inzerovaný "megafilm" Kurýr.
Vydržel jsem pět minut, aniž byla dokončena úvodní honička.
Raději bych se podvacáté podíval na "Jistě, pane ministře (premiére)"