Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Download - nejde prerusovane

Stahuji z internetu již delší dobu programy. Vždy však bylo možné stahovat přerušovaně. Teď jsem se setkal s programem, který neumožňoval stahovat přerušovaně. Zajímalo by mne proč existuje tento způsob stahování programů. Je možné nějak ho obelstít a stahovat přerušovaně programy i v tomto případě přerušovaně?:-)

Upraveny titulok (MM..)

Jaky program? O com pises? Jak prerusovane? Stahovat je mozne tak, ako to dany program alebo dany server dovoluje. Neda sa to obelstit, da sa pripadne pouzit iny program, ale to by muselo byt najprv jasne o com pises.
Proc existuje? Juuu. Preco existuje vajce?

Zřejmě jsi stahoval nějakým "download managerem" jako např. FlashGet, který přerušované stahování umí, ale jen za předpokladu, že to přerušované stahování podporuje i server, ze kterého data stahuješ. Musí být splněny obě tyto podmínky!

Takže když ti teď pokračování v přerušeném stahování nejde, je to buď tím, že to neumí tvůj stahovací program, nebo stahuješ ze serveru, který tuto funkci nepodporuje...

Zkus sem napsat, jakým konkrétním programem stahuješ, odkud stahuješ a třeba uveď jako příklad nějaký konkrétní odkaz, kde ti to pokračování nejde...