Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Download - nejde prerusovane

Stahuji z internetu již delší dobu programy. Vždy však bylo možné stahovat přerušovaně. Teď jsem se setkal s programem, který neumožňoval stahovat přerušovaně. Zajímalo by mne proč existuje tento způsob stahování programů. Je možné nějak ho obelstít a stahovat přerušovaně programy i v tomto případě přerušovaně?:-)

Upraveny titulok (MM..)

Zřejmě jsi stahoval nějakým "download managerem" jako např. FlashGet, který přerušované stahování umí, ale jen za předpokladu, že to přerušované stahování podporuje i server, ze kterého data stahuješ. Musí být splněny obě tyto podmínky!

Takže když ti teď pokračování v přerušeném stahování nejde, je to buď tím, že to neumí tvůj stahovací program, nebo stahuješ ze serveru, který tuto funkci nepodporuje...

Zkus sem napsat, jakým konkrétním programem stahuješ, odkud stahuješ a třeba uveď jako příklad nějaký konkrétní odkaz, kde ti to pokračování nejde...