Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Překlad z AJ do NJ programem nebo službou na webu

Známý dostal rozsáhlý text plný technických výrazů z oboru nátěrů, laků, barev a stavebnictví. Původně jsou stránky v češtině. Mají ale vytvořený už svůj anglický ekvivalent.
Napadlo mi, že pro začátek by pomohlo využít k získání překladu do němčiny strojový překlad z angličtiny, než to pracně překládat z češtiny.
Prosím o odkaz na on-line překlad z AJ do NJ, popřípadě překladový program.
Nejlepší by bylo, kdyby to bylo z německého webu.
Bobo

Počítej ovšem s tím, že to bude překlad ve stylu:
"Vy vylít barva na podklad drsný smirgl papírem..."
A je jedno, z jakého jazyka do jakého to počítač převede.

edit://podle mě by bylo daleko efektnější, dát někomu kdo umí dobře německy 500, aby to naklofal na klávesnici

Německy umí nejlíp Translator:

Personál počítače (PC) obstojí v z některých složky. K základní výbavě gehoren počítač a periferní zařízení (připojené přístroje) jak z. B. monitor, tiskař, klávesnice a myš. Tyto související EDV přístroje tvoří PC systém. Na počítač může člověk, pokud to se kolem povrchní a žádný hochkant stojící Gehause chová se, bez ohledu na monitor nastavit. Na obrazovce, přední straně monitoru, stane se všechno ukázal, co člověk přeje: Texty, obrazy, grafiky, tabulky.
Počítač vybere podání nad klávesnicí a myš v rozporu s, zpracovává ji a dá výsledky na obrazovce nebo výtisk znovu.
Klávesnice - také Keyboard nazval - je potřebován, kolem písmen a placení u počítače dát. Ona se člení v oblasti: grossen blok s písmeny, špalek vpravo.