Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno horizon od UPC

Neví prosím někdo jak odstranit vadu u horizon go od UPC- na notebooku se mi stále seká a chrčí zvuk,běžně na netu to u videi nedělá na klas.pc vše v pohodě,na notebooku to dělá jak u wifi tak i přes kabel-prohlížeč jsem měla mozillu i exploder což mi doporučili-žádná pomoc už si nevím rady co to způsobuje děkuji

Mně to běhá v pohodě na notebooku, na telefonu i na stolním počítači, a to jak na mozille tak i v exploeru. Není ten notebook moc slabý? Jde i o rychlost připojení od UPC - jám mám 200. Zkusil bych notebook vyčistit - to se řeší pořád adwcleaner aj. programy - jestli tam není spyware nebo nějaký vir. Každopádně při sledování Horizont Go nepouštět moc oken, nejlépe jedno. Nevím, jestli jsem Ti pomohl, ahoj, Honza

To jsme na tom stejně. Jinak, až to vyčistíš, tak se smiř s tím, že se to občas kousne. Na chalupě mám internet jen 5 MB a na telefonu to jde OK, často i na notebooku. Mám sice RAM 4GB, ale o tom to asi není. Ahoj, Honza (z Plzně). P.S. Nepřipojuje se tam více lidí najednou? UPC si to občas hlídá.

Já CCleaner používám léta (a na mnoha strojích) bez sebemenšího škodlivého účinku (samozřejmě, do registrů nelezu ani s ním, ani s ničím jiným, pouze Regeditem, kdy vím, co dělám). CCleaner je bubák, kterým straší někteří zkušení nezkušené, ale reálné škodlivosti nemá.
P.S. Ten můj návrh na odstranění Cmd.exe - to byla ironie.

ne, Ccleaner obvykle u zkusenych uzivatelu nevadi, ovsem nevim proc by ho zkuseny uzivatel mel pouzivat, kdyz se vse da poresit i jinak a urcite ne sloziteji, za to nezkuseni uzivatele si obvykle smazou registr systemu a pak jim nenabehne windows nebo se neco podela a musi reinstalovat.

Tam je čeština. V nejhorším případě klikneš na to veliké tlačítko, nejde přehlédnout.

Languages Available:
Arabic, Bulgarian, Catalan, Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese

pytlíče, ty tu věčně obhajuješ ccleaner, ale nejsi (snad) tázající se bfu, co neví která bije.

- bfu nechápe co ccleaner dělá nebo má dělat, ale "mají ho všichni".
- bfu jen dokola papouškuje "výhody" ccleaneru (čistí registry, zrychluje pc), jen vůbec nerozumí co to znamená a jak je to důležité (pokud to vůbec něco dělá)
- bfu s rozmr... windows už tu byly stovky, ne-li tisíce: v čem jim tedy ccleaner pomohl, když přesto museli hledat pomoc na fóru?
- a navazuju: právě u instalací s cleanery se objevují nevysvětlitená chování windows, která nejdou opravit. cleaner patří do ruky znalému uživateli, který bezhlavě nekliká a nepucuje. v rukou bfu to není dobrý nástroj. (bfu by ovšem nemělo mít admošská práva, ať se nemusíš třást třeba o jeho příkazový řádek)
- bfu si neumí získat přehled spouštěných cizích procesů a služeb, nač tedy dýchavičný netbook s w7 zatěžovat další zbytečnou sračkou?
(je ironií, že cleanery umí tento kriplware zobrazit, jenže neudělají to, co bfu naivně čeká: že startup položky samy vyčistí)
- bfu tak věří svému all-in-ccleaner, že od pravidelného pucování čeká, že ho zbaví i věčného adware a spyware. pak chodí sem na fórum žasnouc, že to nefunguje.

ani ty jsi nikdy nedokázal popsat přínos tvého oblíbeného placeba - tak si ho nejdřív obhaj, potom tu vyskakuj na medvědy.

Lezeš do 5 let starého dotazu, i když jsi ho nevytáhl.Denní čištění není moc dobré řešení, což takhle si sehnat další disk nebo flashku a nějaké nedůležité soubory tam přesunout?Protože 300 MB volného místa na systémovém disku hrozí zamrzáním systému nebo kolapsem.S tím nejde pořádně pracovat, natož něco stáhnout.Raději si kup SSD disk a starý nech na data.A smaž ten CCleaner.:-)

300 MB - 2 GB volného místa

- na systémovém disku: nastavíš swap na pevných 512mb (=horní i dolní mez).
- zakážeš uspávání windows, když na to tvůj disk nemá místo: powercfg /h off
- místo hdd si pořiď od ježíška větší ssd. u něj se totiž doporučuje mít 20% volného místa (wear leveling). pokud i tam pojedeš na doraz, ssd ti brzo umře a už budeš vědět proč to nedělat.

anebo máš stovky známých, ti všichni měnili staré nepoužitelné hdd za moderní bystré ssd. takže se všem doma válí hromady nevyužitého železa, které můžeš využít jako odkladiště mrtvol, které ještě nechceš smazat, ale léta na ně nesaháš. a z vyměněných notebukových disků můžeš udělat externí disk, pokud je to pc s usb3.

nikde tady nepíšu o potřebě denně pucovat stroj zbytečnými cleanery - proč asi.

2 GB RAM? :-? A k tomu netbook? Slabý procesor, iste bude grafika integrovaná!
Tak tam ti Horizon Go plynule nepôjde! Horizon Go totiž posiela stream - ten musí ukladať do medzipamäte, aby to prehral.
Minimálnu grafiku vyžaduje 2GB - ak chceš sledovať v HD - tak aspoň 4GB grafiku a k tomu poriadny procesor.

Netbook s 2GB pamäte - to je skôr prerastená kalkulačka.
Ale to je môj názor.
Na jednom NB 2GB grafika AMD + 6GB RAM procesor 2jadro AMD - šlo to, ale sem tam zásek. Na druhom NB grafika 4GB nVidia + 16GB RAM + procesor i5 - HG ide plynulo a v HD.

ccleaner používá jen retard, i v 7 let starém dotazu.
jestli se chceš zamyslet nad svým hw, vypíše ti ho speccy, ten pak můžeš hodnotit.
13 let starý ntb bude obsahovat nějaký c2d procesor se sníženým příkonem, na tom se dnes nedá spustit vůbec nic a žádný cleaner v tom nijak nepomůže, má to výkon atomu.

normálnější hw za málo peněz se dá koupit jako repas.