Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s grafikou u hry WoW po aktualizaci ovladače Nvidia

Dobrý den,
minulý týden jsem aktualizoval klasicky přes Nvidia Experience ovladače na svou kartu GTX950M. Windows 10 (už z výroby, koupen předinstalován), plně aktualizován, Core i5 6300HQ, 8GB RAM, 1000GB HDD 7200ot.

Do té doby vše jelo bez problémů. Jenže (zdá se mi) po té aktualizaci mi začalo blbnout zobrazení ve hře World of Warcraft. Ojevují se postupně takvé horizontální černé pruhy a jakoby blikají nebo poskakují a postupně jich přibývá. Hru jsem měl na cca 100-130fps. Zkusil jsem snížit detaily a grafiku skoro na minimum, dělá to stejně. U jiných her to nedělá takže asi to bude fixované jen na tuto hru. Po ukončení hry se vše vrací do normálu a vše během pár desítek sekund zmizí.

Zkusil jsem snad vše, po sledování teplot ve Speedfanu (grafika +-62-64C při zátěži), nainstalování staršího ovladače (zde to bylo lepší, chování začalo až po cca 5ti minutách hraní), reinstal hry. Žádné cleanery ani podobné věci v PC nemám, jen Avast a HWInfo a zmíněný Speedfan. Jsem už docela zoufalý, neměli byste prosím někdo tušení, kde může být problém? Přeinstal Windows bych prosil až jako poslední možnost.

Zde video jak to vše vypadá: 613449072

Děkuji předem za reakce a návrhy.

Petr

No já právě nevím na 100% jestli je to ovladačem. Asi jo, ale když to dělá i se staršími... navíc tu Experience jsem měl už asi 4 měsíce (co mám ten notebook) a vždy bez problémů. Vždycky mě to jen upozornilo na update ovladače a jedním klikem to bylo...

Vyrobni stav nikde nemám. Po koupi jsem ho přeinstaloval na čistou instalaci, protožě těch programů a blbostí co tam bylo a půlka nešla odinstalovat. Pokud máš na mysli čistou instalaci, tak buď počkat až mi tam W update hodí nvidie a nebo nainstalovat ručně...

No tak si si to rozosral sam a este si s tym zbytocne zabil den. vsetko slo odinstalovat.
ked nainstalis Win nacisto tak nainstaluj vsetky potrebne ovladace z webu vyrobcu ntb rucne, necakaj na debility co si najde W10, ani nelez hned na nejake nvidie .com, ale skus ten z webu vyrobcu ntb. A pre obe grafiky ptz mas dve.
(a najprv ovladac pre chipset, a potom aj pre audio, lan, wifi, a ostatne veci)

Omyl. Jsem rád že jsem to udělal, proč bych obnovoval už zavšivenej systém co mi tam narval výrobce. Já si udělal čistou instalaci a hned po ní se základníma programama a ovladačema udělal zálohu bitové kopie a jsem spokojenej.

Tak ani po přeinstalaci Windows, kdy jsem nainstaloval ovladače (ze stránek výrobce) a nechal jen hru, tak problémy jsou dál, takže mám za to že se jedná o chybu hry. Tímto bych rád diskuzi ukončil a všem děkuji za jejich nápady a rady.