Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy J5 Duo

Ahojte,
prosím, praskol mi displej na tomto zariadení: Samsung Galaxy J5 Duo. Praskol tak nešťastne, že je celý čierny - nemôžem nič vidieť na ňom, napriek tomu, že bol v ochrannom púzdre a s ochranným sklom, ktorému sa paradoxne nič nestalo. Bude možné vďaka tomuto paradoxu toto vyreklamovať? Či už áno alebo nie - potrebujem dostať telefón najskôr do továrenského nastavenia, pretože v ňom mám úplne všetko... Toto zrejme nebude možné bez displeja - alebo sa viem do mobilu dostať nejako ináč - cez kábel a program v pc a obnoviť tak továrenské nastavenia?

ĎAKUJEM za akúkoľvek pomoc.

je mi to jasny, bude to bez displeje problem, nicmene neverim, ze ti reklamaci uznaji, jestli ti to nejak spadlo a krapl displej, tak to neni vada telefonu.

mozna zkus nastudovat, jestli by s tim neco neslo udelat pres ODIN, to je windowsovska servisni aplikace pro Samsungy, ale pozor at si ten foun nebriknes, opravdu pred pouzitim te aplikace nastudovat.

Ďakujem pekne, avšak reklamáciu by uznať mohli. Je predsa jasné, že ten displej je zlý. Ako môže prasknúť vo vrecku v nohaviciach a ešte má aj ochranné sklo ?
Ten program nepoznám a radšej sa do toho púšťať nejdem. Snáď sa mi to podarí vyriešiť nejako.

Reklamaci zkusit můžeš, ale to finální řešení pro ochranu jsi koupil následně jinde a za to ti Alza neručí. Jdeš proti reklamačnímu pracovníkovi ve velké firmě. Samsung má factory reset na potvrzení předcházející správný stisk tlačítek, trochu jinak se to mačká pro update firmwaru přes ODIN jak je raděno výše, ale jakmile to nevidíš na displayi tak to je pokus omyl a na konci si musíš být jistý, že to zařízení bude mít smazanou paměť. Jestli máš ve founu něco co nemá vidět Alza nebo kdokoliv, a nebudeš si jistý 100% výmazem, tak si to nech jako luxusní těžítko. Udělat si problémy kvůli pár peněz, to za to nestojí.