Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s platbou (kreditní karta-steam)

Dobrý den, před pár dny si můj bratr přes tátovu kreditní kartu nakoupil nějaké hry na svůj steam. Utratil něco kolem 2000,-, což by ještě nebylo tak hrozné, ale další den, když si táta kontroloval kolik má peněz na účtu zjistil, že zůstatek je asi 256,-, takže zmizelo asi 15000.-. Bratr říkal, že údaje z karty vkládal jen do steamu s tím, že u ověření zadal číslo, které neexistuje. Karta taky není a nebyla ověřená při nákupu. Nevíte, co tam mohlo vzniknout za problém a nebo jak postupovat pi řešení něčeho takového. Díky za každou radu.

Kdyz se poda na svuj bankovni ucet ONLINE, tak sand vidi, za co byula castka utracena.
Jestli castaka byla prevedena pres STAM tak az pak ho kontaktovat s presnejsimy udaji.
* Uz i ted, se muzes podivat pos STEAM na historii nakupu

TiP ~ Nevim jak je to dnes, ale nekteré hry na STEAM sli vratit, kde STEAM vrati penize do urcité doby, mozna by to nemusel byt také njhorsi smer.

• Zalezi od banky, u me moji je to do +- 24H, vetsinou jsou potvrzeny po pulnoci * 00:00 pro Ralnou castku na konte, videt kdo PREVADEL, nekdy trva az 3 dny, ale to opravdu zalezi na Bance.
* Ono neni problém se urcite transakce zablokovat bez potreby menit BK.

• Kuprikladu na Internetové nakupy pouzivam 'Visa Electron', blokovana do 300Euro na tyden, nebo PyPal, tak se popripade prevodum nebo jinym anomaliim docela vyhybam.

Kuprikladu na Internetové nakupy pouzivam Visa Electron, blokovana do 300Euro na tyden, nebo PyPal, tak se popripade prevodum nebo jinym anomaliim docela vyhybam.

To ti vubec nepomuže! Pokud tě někdo obere o 500EURO tak se započítá 300 a poté 200, a stejně o těch 500 přijdeš. Na to pozor.

Ono neni problém se urcite transakce zablokovat bez potreby menit BK

Platby z netu nejdou zablokovat. Byl jsem proto včera v bance. A nejde to.