Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co je to MD rate?

Nenašel by se tu prosím někdo ochotný a znalý, kdo by mi vysvětlil, co to znamená MD rate? Jde o nějaký pojem z oblasti personalistiky, objevuje se v inzerátech na pracovní pozice pro ajťáky (našel jsem ho ve spojení s korunami, jako MD rate 3000–4000 Kč), ale nevím, co to je. Předem děkuji za vysvětlení! :-)

Ještě k přesnému významu MD rate:

Prostě nějaká práce je ohodnocena na 25 MD. Mám MD rate 5000,- Kč. Takže za to dostanu 125000,- (pokud dobře počítám) a je vcelku jedno (do určité míry), zda to udělám za 14 dní nebo za měsíc.

Takže to není tak docela denní výdělek ...

jsi nedával ve škole pozor. bolševickým jazykem mluví ~200mega rusáků, tj. i se srby, bělorusy a podobným hnojem kolem 3% populace.

šlo o 1/6 pevniny, v rusku ovšem zhusta obydlenou medvědy, vlky, močálníky, pouštními orgoji chorchoji a jakutskými hlídači na strážních věžích ruských koncentráků.