Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak převést PDF do Wordu (doc) k editaci?

Potřebuji občas upravit něco v dokumentu PDF. Zkoušel jsem stáhnout na webu několik prográmků ale vše je nakonec v angličtině a placené i když je uváděno zdarma. Uvítal bych doporučení pokud existuje něco v češtině pro převod PDF do Wordu k editaci textu.Jsem začátečník.

Možností je viacero, existujú online konvertory napr. pdf2doc.com, môžeš to prehnať nejakým OCR softom, kedysi som mal dobré skúsenosti s pdf-to-word od anybizsoft. Bolo to zdarma ale viem že mali takú obskúrnu registráciu cez facebook. Inak pokiaľ nepotrebuješ zachovať formátovanie dokumentu a stačí ti holý text, postačí aj prosté copy-paste.

Pokud máš Word 10 a vyšší, pak stačí PDF (pokud není ve formě obrázku) přetáhnout na Word, Word si to otevře a naimportuje jako DOC. Výsledky jsou velmi dobré včetně formátování

Pokud máš PDF s obrázky, pak potřebuješ nějaký OCR program, který to nejprve převede z obrázku na text, např. ABBY Fine Reader nebo ABBYY PDF transformer.

A proč se ptáš na Word, když žádný Word nemáš? Pak se divíš, že dostaneš odpověď, na kterou nereaguješ, jen se ptáš stále a stále dokola.
Použij nějaký z programů, na které jsi dostal tip. To, že jsou anglicky, přece není překážka. Naučit se jména 3 tlačítek - open, save, cancel (předpokládám, že tlačítku OK rozumíš) není zas tak složité...