Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flashka (nestáhne na ní celý film)

Prosím kdo by mi poradil proč když stahuju na Flash disk, tak se mi vždy nestáhne celý film a to mám Flashku prázdnou. Nechápu to vůbec. Ke konci filmu to usekne a nevidím konec. Co s tím? Moc děkuji Libor
Změna předmětu, původně: Flashka (Kráťa)

Tak koukám, že je tu hodně odpovědí, ale moc nevím jak se v tom vyznat. Mám jich více, Verbatimku, Kingston, Adata, Emtec. 32Gb, 8Gb, 16Gb, 4Gb. Jak píši na tu 8 mičkovou se mi vešel celý film z televize Povinnost a čest a trval přes dvě hodiny. No a 40 min. se před koncem zastavil. I když to budu dávat z počítače, tak to dělá to samé. A nemám tam nic nebo jen jeden film. Prosím jsem laik, tak mi pište jen srozumitelné věci chlapi. Ale díky za vše Libor

Super, kapacity známe. Tak ještě zjistit, jak jsou naformátované, a nebo zkus alespoň porovnat velikost toho souboru na té "flašce" a v umístění, odkud jsi to kopíroval. Jinak doufám, že ty krámy odpojuješ z PC přes tlačítko "odebrat" a počkáš, až ti to systém umožní (odpojování "za chodu" umí kouzla).

Ahoj jsem vděčný za cokoliv co se dozvím. Odpojuji ji až mě to vyzve, to je jasný. Ale jak to mám udělat když něco nahrávám z telky, to se přeci samo umístí, nebo jak to je. To mohu i v televizi nějak jinak nastavit? Už nebudu otravovat, ale poslední radu si vezmu k srdci a nějak to snad dopadne. Dnes jsem kopíroval film Profesionál, Franc. akční, byl to poslední díl a v tom nej se to přerušilo, tak mě to naštvalo. Díky L

Tak moment - neuloží se (blbne) to, co kopíruješ z počítače, nebo to, co nahráváš z TV? Zkusil jsi porovnat tu velikost těch souborů?
Promiň, ale leze to z tebe jak z chlupatý deky, ale fakt ti nikdo přes rameno nevidíme. Zkus zjistit, jak máš ty keply naformátované, a jaký formát vyžaduje ta TV (pokud z ní nahráváš přímo na USB).

Hele, já chápu, že pro někoho je elektronika španělská víska (nic ve zlém), ale opravdu se z tebe dolují informace těžko. Zkusíme to jinak - jedna otázka, jedna odpověď, a snad se dobereme toho, kde je jádro dogy ;-).
Začínáme teď…
Jaký souborový systém mají ty křápy? Zjistíš to pravým klikem na "Tento počítač", vybereš možnost "spravovat", a pak volbu "Správa disků". U každého je napsané, jak je naformátovaný (třeba NTFS, nebo FAT32), a to je podstatná informace.

Ahoj moc tě zase prosím jestli bys mi neporadil jak to mám vyřešit, aby se tam vždy vešel film bez komplikací celý. Musím to nějak nastavit na počítači, nebo když nahrávám přímo z televize, tak jak to mám připravit. Protože já to normálně nastavím co chci stáhnout čas a pak to je pokaždé stejný, není to celý a mám nervy jen. Prosím pomůžeš mi to vyřešit? Díky Libor

Aby jsi tam dostal film celý,tak může být několik problémů. Pokud nahráváš film z netu,tak musí být fleška naformátována na NTFS,nebo exFAT. Pokud z televize,tak ji napřed nechat naformátovat "televizí". Ale to není vše,i když na flešku dostaneš film celý,tak ho zase TV nemusí najít,poněvadž potřebuje třeba jiný souborový systém. Filmy z TV půjdou asi přehrát zase jen v TV a ostatní z netu budeš muset převést do formátu,aby jej TV uměla přečíst (není jisté že to ale půjde).

"Dnes jsem kopíroval film Profesionál, Franc. akční, byl to poslední díl a v tom nej se to přerušilo, tak mě to naštvalo." Odkud kam?! A obávám se, že nechápete význam slova: "kopírovat". Televize mají přiložen manuál. Běžní souboroví manažeři dokáží zobrazovat i velikosti souborů, a o to tu celou dobu vlastně jde.

Radšej mluvit miešaninou češtiny a slovenčiny než kdybych mluvil niečim čomu by ste nerozumeli. A ešte jedna vec, je rozdiel spraviť 5 pravopisných chýb v texte zo 100 slov, a rozdiel 500 chýb texte zo 100 slov. A tu ani nešlo tak o ten pravopis ako hlavne o to že on radil absolútne nezmysli a kecal buď úplne odveci a úplné sračky, alebo radil práve to čo tazatelom iba škodilo.

Kazdy muze ujet nebo se poucit, ale titanic zda se ne. Nechal bych to jeste chvili treba i s nejakym varovanim a pokud se jeho komunikace nebude aspon trochu lepsit, tak myslim, ze nezbyde nez ho tady zrusit. Takze to treba zkuste probrat jeste jednou, jestli uz neuzrava cas.

Nikoliv.

Podpora souborovych systemu je ciste v rezii vyrobce hardwaru.

Proto bezne Huawei umi NTFS a FAT32, cinske sracky umi jen FAT32 a Samsung zase exFAT a FAT32. U Samsungu me prekvapilo, ze bezne neumi F2FS, coz je jeho vlastni format podporovany v Tizenu.

Já jsem to nezkoumal.

Ja ano, je to klasicky neskutecny androidi gulas, kdy si Google jako vzdy klasicky alibisticky umyl ruce a prehodil to na vyrobce hardwaru. Takze nektere founy a tablety umi NTFS, nektere exFAT, nektere EXT2 a nektere jen FAT32. Jistota je jedinna, FAT32 umi vsechny. Mne to dost vadi, protoze prave tam i vetsi soubory (videa) mam a nechci se nechat omezovat. Nastesti Samsung umi ten exFAT.

Když chce někdo kopírovat z dvd+r jako přepalované filmy do pc nebo na flašku může se setkat z hraněným obsahem na dvd když se to kopíruje nastane tato chyba proto si mis-lim že to je hraněné jinak by to šlo z kopírovat

kopírování = z dvd-/+r do pc na plochu

kopírování = z dvd-/+ na flašku

Tito dvě položky byli neúspěšné.

Toto nejde ani na jiném pc a notebookach mam vyzkoušené.

Ale zbytek obsahu šlo s kopírovat

Hlavně že ten film de bez problému na pc a dvd přehrávačích přehrad bez problému.

Víc foto.

[img=/file/view/29243-dvd-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/29243-dvd-jpg[/img]

Pravda, čeština hrozná, není IT, snažil se poradit v rámci svých možností. A některé jeho příspěvky nebyly blbý.
Je mi jasné, že chcete, aby poradna měla určitou úroveň.
Ten ban pro toho kluka nebude lehkej.
Martin

ale muže mě toto bit jedno němom toto muj názor viš

... aby poradna měla určitou úroveň ... to je právě o tom. Aby to byl takový odborný útvar,tak by to jednak nesmělo být pojato lidově,pokud je přístup do diskusí volný,tak není na místě někoho cenzurovat jenom proto že onen člověk není Komenský. Pokud si vedení "poradny" dělá nárok na cenzuru přispívajících,tak něco smrdí. Pokud jim někdo není recht,tak navrhuji veřejnost vyloučit a možnost radit dát jen vybraným a prověřeným.

To že je poradna verejná, neznamená že tu niesú žiadne pravidlá, a že každý si tu môže písať úplne čokoľvek. A pokud niekto škodí tazatelom tak neco v pořádku není. Ono síce môže radiť tu každý, i tak by ale zrejme mali radiť tý čo aspoň vedia tie najzákladnejšie základy toho o čom radia. A keď tu týpek radí CCleaner a netuší ani na čo dočasné súbory sú, a čo sú to registre, tak fakt niečo nieje v poriadku. A je tu zároveň potreba aj chrániť tazatelov, to že je poradna verejná, neznamená že kvôly tomu môžu tazatelia trpieť, že niekto má právo schválne urobiť škody na majetku (počítači) iného človeka.

To že pár krát poradí správne je síce pekne lenže par desaťtisíc krát poradil špatne. A tie dobré rady vie poradiť aj niekto iný, zrejne aj lepšie. Jinak on bol zabanovaný na žive, a poradna neslúži ako odpadkový kôš pre žive. Je potreba tu aj udržiavať určitú kvalitu. A taktiež by si mali radci uvedomiť, že tým čo tu píšu, ovplivňujú "funkčnosť počítačov či inej elektrotechniky" iných.

A je rozdiel keď niekto sa zmýli pár krát, a niekto sa mýli nonstop, tý zrejme radiť nemajú. Nie?

To čo píseš je presne niečo čo by som mohol prirobnať k autorským právam pri niečom čo je zverejnené na Internetu. Tak to chceš povedať že ludia majú právo to stiahnuť? Iný príklad s byciklom, to že je vonka opretý o stĺp len tak, znamená že ho môžem použiť alebo nebodaj rovno ukradnúť? To že je niečo fyzicky dostupné aj iným ľudom neznamená že majú právo to využiť na poškodenie iných.

tak keď nemám zakázané reagovať, tak môžem reagovať, takže proč potom zbytočne prosíš nereagovať? Ty si zrejme nielen osel, ale aj retard k tomu :) s Titanicom si podaj ruku. Už viem proč si ho zastávaš. Tým že prosíš o nereagovanie tým vlastne chceš aby ostatný nereagovali, chceš im to zakázať.

Ano, titanic často zmiňoval svůj oblíbený CCleaner, možná nevěděl, co jsou registry, jeho příspěvky byly jednoduché, neodborné (což někoho může iritovat), někdy jen odkazy, ale možná pro některého tazatele srozumitelnější, i když problém nevyřešily.

Pokud tazatel zná své zařízení pouze přes tlačítko zapnout/vypnout a nedokáže ani svůj problém popsat a omezí se na „ono se tam….“, „ono se to….“ a dostane se mu zasvěcené odpovědi odborníka, kdy však netuší, jak se dostat do BIOSu, kde najde příkazový řádek apod., může si snahou o funkčnost napáchat mnohem víc škody.

Zabanovali jste někdy i arogantního Shira, že neradí. Ale on i radil – googlit. Oni by si opravdu někteří tazatelé mohli zagooglit.

Před časem se zapojil Párek v rohlíku, vyzná se v problematice, ale opět se našli rejpalové.

A takový ms_vysirac také moc neporadí, ten snad jen převážně hledá na netu kdo, co, kde již napsal. A to má tazateli pomoc?

Napsal jsem pouze svůj názor, nic víc-nic míň. Dále již nebudu reagovat.

Pěkné léto

S neúspěšným kopírováním na flash disk jsem se setkal cca před šesti lety, kdy jsem ještě používal nejmenovaný agresivní antivir - kontroloval kopírované fotografie s nejvyšší prioritou a končilo to chybovými hláškami o odmítnutém přístupu, opakování akce ale vedlo k úspěchu. To byl poslední impuls vykopnout antivir.. :-)