Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BS player - zrnění části obrazu kvůli titulkům

Ahoj,

při použití BS playeru s titulky mi zrní (nebo spíše se vlní) levá spodní část obrazu. Stejná verze BS playeru na starém PC nedělá problém. Bez titulků je obraz OK.

Moje konfigurace: Lenovo Legion Y520 (80WK00MBCK), W10 up to date.
Odzkoušené verze přehrávače: BS.Player PRO 2.68 Build 1077 a 2.67 Build 1076, u obou stejný problém.

Nějaký nápad, co s tím?

Mám už novou verzi a chyba stejná. Díval jsem se na fórum BS playeru a problém nemám sám. Na BS player jsem zvyklý, stahuje mi automaticky titulky, můžu si kliknutím zvolit, kde se titulky mají zobrazovat (třeba nahoře ENG a naráz dole i CZ). V čem je v kostce PotPlayer nejlepší, umí tyto věci?

To netusim, jedinne vyzkouset. Ale pokud nejsi sam, tak to bude chyba u BS Playeru a stejne ti minimalne prozatim nezbude nez pouzivat neco jineho, odkazy na dobre prehravace tu mas. Me PotPlayer presvedcil tim, jak malo si narozdil od vsech ostatnich playeru bere systemovych prostredku a diky tomu se daji prehravat videa i na sestavach, na kterych uz to v jinych prehravacich lagovalo.

Online hledani titulku ma snad uz kazdy prehravac. Dvoje titulky nepouzivam, ale v patchlogu o tom neco je

[1.6.49343] 2014/08/07
+ Added 2nd subtitle output support

Nevim jestli je nejlepsi, ja jsem na nej presel potom co zprznili KMPlayer (potplayer je z 90% stejny). Prehral mi zatim naprosto vsechno (dokonce i video s jakymsi Dolby kodekem, ktere mi VLC ci media player nechtel prehrat), snadno se ovlada a neni prilis narocny.

BS player mi zatím také přehrál vše, asi 8 druhů kodeků stahuje již při instalaci. Je nádherně intuitivní, nikterak složitý, nikdy se nesekal. Umí věci, které chci používat (online hledání, umístění, barva, počet titulků na obrazovce, scrolováním kolečka měnit velikost zobrazené plochy videa, ...). Anglické titulky přehrává bez vlnění, ostatní jazyky nyní ne.

Bohužel mi asi nezbude opravdu nic jiného, než vyzkoušet jiný přehrávač, neboť zmíněný problém nevyřešíme.

Všem děkuji za rady a postřehy :-)

V BSplayer : možnosti > předvolby > video > vykreslování videa > mód vykreslování > tam změnit na VMR9

Nový ntb, stejný problém, ale tímto se to vyřešilo.
Vím, že je toto téma již staré, ale snad někomu poslouží :)